اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951104225520009

آشنایی با بسته‌بندی‌های طبیعی بدون پوشش

کد: 13951104225520009

https://goo.gl/WzHeQw

، تهران , (اخبار رسمی): آیا شما خواهان بسته‌بندی موادغذایی سالم و سازگار با محیط زیست هستید، جعبه‌های کرافت بدون پوشش و فاقد موادشیمیای بدلیل تغییر ظاهر طبیعی‌شان مورد استفاده هستند، بسته‌بندی سفارشی کرافت برای نانوایی‌ها، مناسبت‌ها و یا مشتری‌هایتان بسیار مناسب و مفید است.

آشنایی با بسته‌بندی‌های طبیعی بدون پوشش

به گزارش اخبار رسمی به نقل از فودنا، بسته بندی های طبیعی با مقواهای طبیعی قهوه‌ای دارای چگالی کمتری هستند؛ بدین معنی علیرغم اینکه هنوز به ما اجازه بسته‌بندی با دوام و فیبر کمتر نسبت به سایر مواد جعبه‌ها را می‌دهد در مقایسه با بسته‌بندی‌های دیگر درختان کمتری برای تولید همان مقدار جعبه استفاده می‌شود.

مثل همه جعبه ها‌ی تاشو MOD-PAC، مقواهای این نوع جعبه‌های کرافت ازچوبهای SFI  (طرح پایدار جنگلداری) چوب‌های جمع آوری شده و درختکاری مجدد و استفاده از  شیوه‌های سازگار  با محیط زیست بدست آمده است.  در حالیکه جعبه‌های کرافت از مواد بازیافتی ساخته  نشده است آنها قابل بازیافت و کمپوست هستند.

مواد استفاده شده در این مقواها برای تماس مستقیم  با موادغذایی توسط سازمان غذا و داروی آمریکا  به رسمیت شناخته شده است و گواهی حلال بودن آنها تایید شده است.

جعبه های کرافت به صورت یک تکه و دو قطعه به سبک جعبه‌های آب نبات ارائه می‌شود. سبک جعبه‌های یک تکه‌ای کوچک مناسب برای جلب توجه و یا با هدف ایجاد انگیزه خرید از اقلام  پیشخوان‌تان است.

جعبه‌های شکلات شبه کرافت در نمایشگاه‌ها و بازارهای کشاورزان در دسترس هستند. در زمینه‌ها وجلدهای جداگانه مناسب برای دسته‌بندی محصولات گیاهی و سایر شکلات‌ها هستند.

جلدهایی با  پنجره‌های ساخته شده از ویولن سل سازگار با محیط زیست به منظو قرار دادن کالا  در حداکثر معرض نمایش در دسترس هستند. جعبه‌های تعارفی کرافت در قالب کیسه‌های خرید و جعبه‌های شبه کرافت عرضه می شوند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شبکه خبری صنایع غذایی ایران فودنا

فودنا نخستین شبکه خبری صنایع غذایی ایران است که فعالیت خود را در زمینه­ ی اطلاع­ رسانی متمرکز کرده است و از سال 1384تاکنون بخش عمده توان و نیروی خود را در زمینه­ ی اطلاع ­رسانی صنایع غذایی به کار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]