اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951104225606681

۵ دشمن خوشمزه سلامتی

کد: 13951104225606681

https://goo.gl/41L56a

، تهران , (اخبار رسمی): یک فرد آگاه از سلامتی، گاهی اوقات به معنی روبرو شدن با حقایق ناخوشایند است. علامت واقعی یک رژیم گیرنده با مسئولیت، دانستن آن است که چه زمانی باید برخی مواد غذایی را کمتر مصرف کند و چه زمانی آنها را به طور کامل کنار بگذارد.

۵ دشمن خوشمزه سلامتی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از تناسب اندام، برخی مواد غذایی زیر ممکن است بی گناه به نظر برسند. برخی حتی به مواد غذایی سالم معروفند اما همه آنها باید در حد اعتدال مصرف شوند. با دیدن این لیست از مواد غذایی مورد علاقه تان که به طرز شگفت آوری مضر هستند، مطمئنا دلسرد خواهید شد:

کچاپ

شما آن را روی برگرتان می ریزید، سیب زمینی سرخ کرده تان را در آن فرو می برید و نمی توانید میت لوف را بدون آن بخورید. کچاپ، یکی از چاشنی های اصلی فرهنگ ماست و چندان هم برای شما مفید نیست. اگر از کودکی به مصرف این سس گوجه عادت کرده اید و عاشقش هستید، خودتان را برای خبرهای تکان دهنده آماده کنید. تقریبا ۱/۳ سس کچاپ شامل قند است. در حالی که شما با ریختن کمی از این سس قرمز روی غذایتان شاهد اثرات سوء زیادی نخواهید بود اما گزینه های بهتری مانند سالسا و خردل نیز وجود دارند.

مارگارین

گفته می شود که مارگارین، یک جایگزین سالم برای کره است. در حالی که آن ممکن است گاهی اوقات درست باشد اما بسته به نوع مارگارینی که شما می خرید، اغلب اوقات اینطور نیست. مارگارین از روغن نباتی ساخته می شود و می تواند حاوی چربی های ترانس باشد. به عنوان یک قاعده کلی، هر چه مارگارین شما سفت تر باشد، چربی های بد آن بیشتر است. حواس تان به مواد تشکیل دهنده باشد و مراقب آن چربی های مزاحم باشید.

گرانولا

اگر روز عادی تان با یک کاسه غلات گرانولا آغاز می شود، شاید لازم باشد در استراتژی صبحانه تان تجدید نظر کنید. در حالی که گرانولا اغلب به عنوان یک جایگزین سالم تر برای غلات صبحانه حاوی شکر مطرح می شود اما خودش هم چندان بی گناه نیست. در واقع گرانولا نیز معمولا سرشار از شکر است. به علاوه، یک فنجان گرانولا می تواند حاوی ۶۰۰ کالری باشد. آن نزدیک به یک سوم مقدار توصیه شده روزانه است! مصرف گرانولا را به حداقل برسانید و به جای آن از میوه های کامل و آجیل خام استفاده کنید.

کالباس

بله، آنها سرشار از پروتئین هستند و در ساندویچ ها فوق العاده اند. اما آنچه که شما به صورت بسته بندی یا حتی از فروشگاه محل تان می خرید، ممکن است مضر باشد. گوشت های برش خورده می توانند سرشار از مواد نگهدارنده باشند و معمولا مملو از سدیم هستند. بنابراین اگر شما به خوردن ساندویچ کالباس بوقلمون به صورت روزانه عادت دارید، شاید زمان آن باشد که شروع به استفاده از بوقلمون پخته شده خانگی خودتان کنید. یا در عوض آن را با سالاد همراه نمایید.

شکلات های انرژی زا

چه تفاوتی بین یک شکلات انرژی زا و یک شکلات معمولی وجود دارد؟ بسته به اینکه کدام ها را با هم مقایسه می کنید، ممکن است تفاوت زیادی وجود نداشته باشد. در حالی که شکلات های انرژی زا معمولا حاوی پروتئین و ویتامین های بیشتری نسبت به شکلات های معمولی هستند، اما تقریبا به همان اندازه متراکم از کالری بوده و فقط کمی چربی آنها کمتر است. تمام شکلات های انرژی زا برای شما مضر نیستند اما بسیاری از آنها قطعا به اندازه شهرت شان به عنوان میان وعده های سالم، مفید نیستند. قبل از انداختن یک جعبه از اینها در سبد خریدتان، نگاهی به برچسب حقایق تغذیه ای بیندازید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجله تناسب اندام

می‌خواهید اندام زیبایی داشته باشید؟ یا اینکه نگران سلامتی‌تان هستید؟ مجله‌ اینترنتی تناسب اندام، همه‌ اطلاعاتی که برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی به آنها احتیاج دارید را به زبانی ساده و به دور از اصطلاحات تخصصی فراهم می‌کند تا سرزندگی، شادابی، و سلامتی را به شما هدیه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی