اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951105226405601

تخفیف رایتل به مناسبت نمایشگاه الکامپ کرمانشاه

کد: 13951105226405601

https://goo.gl/OOzzYy

، تهران , (اخبار رسمی): رایتل هدایای ویژه خود را به مناسبت برگزاری نمایشگاه الکامپ استان کرمانشاه معرفی کرد.

تخفیف رایتل به مناسبت نمایشگاه الکامپ کرمانشاه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی رایتل، نمایشگاه الکامپ استان کرمانشاه در بازه زمانی 5 الی 8 بهمن ماه در محل برگزاری نمایشگاه های کرمانشاه (بلوار شهید بهشتی پارک شاهد) با حمایت رایتل برگزار می شود. به همین مناسبت شرکت خدمات ارتباطی رایتل هدایا و تخفیف های ویژه ای برای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه در نظر گرفته است.
گفتنی است در مدت برگزاری این نمایشگاه سیم کارت اعتباری به همراه بسته آغازین با 75 درصد تخفیف به قیمت 5 هزار تومان در محل نمایشگاه عرضه خواهد شد. 
در این طرح متقاضیان می‌توانند، علاوه بر دریافت سیم کارت اعتباری از یک گیگابایت اینترنت و 10 هزار دقیقه مکالمه و پیامک درون شبکه به مدت 30 روز و همچنین دریافت سیم کارت اعتباری یا دیتای هدیه نیز بهره‌مند شوند.
علاوه بر این سیم کارت های دیتای رایتل در نمایشگاه، به همراه بسته های متنوع با تخفیف 50 درصدی ارایه خواهد شد.
همچنین در این نمایشگاه مشترکین سیم کارت های دایمی، اعتباری و دیتا رایتل می توانند نسبت به خرید بسته  های مصرفی 6 ماهه و یک ساله اقدام کنند. این بسته ها حداکثر با 40 درصد تخفیف و از قیمت 66 هزار  تا 160 هزار تومان به مشترکین حاضر در نمایشگاه ارایه می‌گردد.
لازم به ذکر است، بسته های مصرفی ارایه شده در طرح حاضر تنها در بازه زمانی برگزاری نمایشگاه و در صورت حضور مشترک رایتل در محل برگزاری نمایشگاه قابل خرید و فعال سازی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رایتل

رایتل در تلاش است ضمن گشودن افقی تازه در عرصه ارتباطات، فرصت تجربه پیشرفت ها در عرصه فنآوری مخابراتی را از طریق خدمات هیجان انگیز، هوشمند و درعین حال ساده برای مردم ایران فراهم سازد. این شرکت امیدوار است کاربری آسان خدمات جدید در زندگی روزمره مردم منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایمتندی بیشتر مردم ایران شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]