اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951110228750420

برنامه‌ها و بازی‌های کاربردی تلویزیون‌های SUHD سامسونگ تشریح شد

زمانی برای پادشاهی تلویزیون‌ها

کد: 13951110228750420

https://goo.gl/9VxPEo

، تهران , (اخبار رسمی): تلویزیون‌های SUHD 2016 سامسونگ ضمن نوآوری در ارائه آخرین فناوری‌های تصویری، با تجهیز سیستم عامل تایزن به کلکسیون رنگارنگی از بازی‌های و برنامه‌های سرگرم کننده، گامی روبه‌جلو در پیشبرد فرآیند تغییر و تحول تلویزیون‌ها از یک دستگاه تک‌کاربرد و معمولی به محصولی هوشمند و پرکاربرد شمرده می‌شود.

زمانی برای پادشاهی تلویزیون‌ها

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سامسونگ در ایرام ،تلویزیون‌ها برای روزگار طولانی تنها وسیله‌هایی برای تماشای فیلم‌ها و ویدئوها بودند تا اینکه مثل کامپیوترها آنها هم به سیستم عامل مجهز شدند. تجهیز تلویزیون‌ها به سیستم عامل، عملا آنها را از یک دستگاه معمولی به وسیله‌ای هوشمند تبدیل کرد. دستگاه‌هایی که حالا بدون نیاز به کنسول خاصی می‌توان با آنها بازی کرد، بدون احتیاج به آنتن‌ و ست‌تاپ باکس‌ می‌توانند از طریق تلویزیون‌ اینترنتی (VOD) به پخش فیلم و سریال مشغول شوند و از همه مهم‌تر مانند گوشی‌های هوشمند می‌توانند با اپلیکیشن‌های متفاوت و بسیار خود با دنیای مجازی ارتباط برقرار کنند.
تلویزیون‌هایی که در این چند ساله پسوند هوشمند گرفته‌اند لحظه به لحظه رشد کرد‌ه‌ تا به جایی رسیده‌اند که حالا می‌توان از بلوغ و پختگی آنها صحبت کرد. بلوغی که به وضوح در جدیدترین تلویزیون‌های هوشمند  SUHD سال ۲۰۱۶ سامسونگ مشاهده می‌شود. این تلویزیون‌ها که برای اولین بار پشتیبانی از فناوری HDR، طراحی ۳۶۰ درجه و فناوری کوانتوم‌دات را به خود می‌بینند، به کمک سیستم‌عامل منحصربه‌فرد تایزن سامسونگ مفهومی بدیع را در تلویزیون‌ هوشمند (Smart TV) به کاربران عرضه کرده‌اند. 
نسخه جدید سیستم‌عامل تایزن که در تلویزیون‌های SUHD سال ۲۰۱۶ سامسونگ قرار گرفته با بهبود رابط کاربری و کاربرد پذیری‌ خود سادگی و آسانی کار با برنامه‌ها و بازی‌های تلویزیون را به دنبال داشته است. صفحه اصلی یا «خانه» تلویزیون به گونه‌ای تنظیم شده تا تمامی موارد دلخواه و پرکاربرد افراد در کسری از ثانیه قابل دسترسی باشد. بنابراین در صفحه ابتدایی، تنظیمات کلی تلویزیون، قسمت جستجوی برنامه‌ها و بخش حیاتی اسمارت هاب تلویزیون قابل دسترسی است.

اسمارت‌هاب (Smart Hub) جایی‌ست که تمامی برنامه‌های کاربردی و بازی‌های مربوط به تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ در آنجا قرار داده شده، این بخش در تلویزیون‌های  SUHD 2016 سامسونگ با تغییری که در رابط کاربری تایزن رخ‌ داده است، دسترسی راحت‌تری پیدا کرده است.
در اسمارت هاب سامسونگ انواع برنامه‌ها و بازی‌ها برای سنین مختلف قرار داده شده تا دستگاهی به معنای واقعی برای خانواده‌ها در منازل کاربران قرار بگیرد. برای بهره‌گیری از این قابلیت‌ها  تنها کافی است تلویزیون خود را به اینترنت متصل کرده و از کاربردها و فواید هوشمند بودن تلویزیون خود لذت ببرید. با اتصال تلویزیون به اینترنت طیف گسترده و متنوعی از برنامه‌ها را پیش‌روی خود مشاهده می‌کنید که هر کدام از آنها برای سرگرم کردن چندین ساعته کاربران کفایت می‌کند. 
با ورود به قسمت اسمارت‌هاب با طیف متنوعی از اپلیکیشن‌های ایرانی و خارجی مواجه می‌شوید که برای راحتی هر چه بیشتر کاربران در ۵ گروه برنامه‌های کاربردی (What's News)، پرطرفدارترین برنامه‌ها (Most popular)، برنامه‌های ویدئویی (Video)، سبک‌زندگی (Lifestyle) و سرگرمی (entertainment) تقسیم‌بندی شده‌اند. با ورود به صفحه هر اپلیکیشن می‌توانید با مشاهده متن کوتاه و تصاویری از برنامه ضمن آشنایی با کاربردهای هر اپلیکیشن به دانلود آن بپردازید.
در حال حاضر بیش از ۶۰ بازی و ۱۷۰ اپلیکیشن فارسی تنها ویژه کاربران ایرانی در  اسمارت‌هاب سامسونگ قابل دانلود و استفاده است. تعدادی که هر ساله به آن افزوده می‌شود.
تلویزیون‌های SUHD 2016  سامسونگ ضمن نوآوری در ارائه آخرین فناوری‌های تصویری، با تجهیز سیستم عامل تایزن به کلکسیون رنگارنگی از بازی‌های و برنامه‌های سرگرم کننده، گامی روبه‌جلو در پیشبرد فرآیند تغییر و تحول تلویزیون‌ها از یک دستگاه تک‌کاربرد و معمولی به محصولی هوشمند و پرکاربرد شمرده می‌شود. فرآیندی که می‌تواند همانند دوران گذشته تلویزیون‌ها را به پادشاه خانه‌ها تبدیل کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامسونگ

Samsung Electronics Co., Ltd. در عرصه فناوری همواره پیشرو بوده و فرصت‌های جدیدی را برای مردم در سراسر دنیا ایجاد کرده است. حاصل خلاقیت و نوآوری بی‌وقفه سامسونگ، تحول و دگرگونی در دنیای تلویزیون، تلفن‌های هوشمند، تبلت، کامپیوتر، دوربین‌، وسایل الکترونیکی خانگی، چاپگر، سیستم‌های LTE، تجهیزات پزشکی، نیم رسانا‌ها و سیستمهای LED است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]