اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951111229246681

۴نکته برای تمرین قدرتی در فضای باز

کد: 13951111229246681

https://goo.gl/o4VhQd

، تهران , (اخبار رسمی): چند مورد از نکات برتر را بیابید تا هنگامی‌که تمرینات خود را برای مدتی در فضای باز انجام می‌دهید، آن‌ها را به خاطر داشته باشید. با شروع هوای گرم، ممکن است انتقال جلسات باشگاهی خود به فضای باز را مدنظر داشته باشید.

۴نکته برای تمرین قدرتی در فضای باز

به گزارش اخبار رسمی به نقل از تناسب اندام، تغییر منظره نه ‌تنها می‌تواند انگیزه‌ شما را تقویت کند، بلکه ممکن است کمک کند تا بدنتان را به شیوه‌ای جدید تحریک کنید، که تضمین می‌کند نتایجی بهتر از همیشه کسب خواهید کرد. شاید فکر کنید تنها نوعی از تمرین که می‌توانید در فضای آزاد انجام دهید تمرینات کاردیوی رایج است، اما اینطور نیست. اگر کار را به ‌درستی انجام دهید، می‌توانید به‌ سادگی یک تمرین قدرتی را نیز انجام دهید. به سراغ چهار نکته در مورد تمرین قدرتی برویم که می‌توانید هنگام انجام تمرین‌ها در فضای آزاد از آن‌ها استفاده کنید.

ورزش‌های ترکیبی با استفاده از وزن بدن را انتخاب کنید

ابتدا ورزش‌های خود را عاقلانه انتخاب کنید. برای کسب بهترین نتایج، باید برخی از ورزش‌های ترکیبی با وزن بدن را انتخاب کنید که هم عضلات پایین ‌تنه و هم بالاتنه را هدف قرار دهند. انتخاب‌های عالی شامل لانژ، اسکات، استپ آپ (با استفاده از یک میز در آن اطراف)، شنای سوئدی. اگر برحسب ‌تصادف در جایی که تمرین می‌کنید میله‌ای بالای سرتان وجود دارد، بارفیکس گزینه مناسبی است.

دوره‌های استراحتتان را زمانبندی کنید

از آنجایی ‌که قادر نیستید وزنه‌ خارجی اضافی به‌عنوان مقاومت اضافه کنید، به ‌جای آن باید بر زمانبندی دوره‌های استراحت خود تمرکز کنید. زمان‌های استراحتتان را کوتاه کنید تا به حدود ۲۰ تا ۳۰ ثانیه برسند. با این روش، شما همچنان آن مقدار خستگی عضلانی که برای دیدن پیشرفت در برنامه‌ی روزمره‌تان لازم است، القا خواهید کرد. به‌علاوه، به‌عنوان یک مزیت اضافی، آمادگی قلبی عروقی بسیار خوبی نیز به دست خواهید آورد.

بر روی کش مقاومتی سرمایه‌گذاری کنید

اگر واقعاً می‌خواهید برنامه‌ روتین تمرین قدرتی در فضای آزاد را یک سطح بالا ببرید، سرمایه‌گذاری بر روی کش مقاومتی را نیز مدنظر قرار دهید. این باعث می‌شود تا بتوانید تعداد بسیار بیشتری از ورزش‌ها را انجام دهید، که اجازه می‌دهد تا تنوع بیشتری را در برنامه‌ روتین تمرین خود بگنجانید. با یک کش مقاومتی که می‌توانید به ‌سادگی به هرکجا که تمرین می‌کنید ببرید، می‌توانید جلو بازو با کش، پرس شانه، نشر از بغل، کشش پشت بازو، و پرس سینه را انجام دهید.

از کشش غافل نشوید

درنهایت به خاطر داشته باشید که فقط به این خاطر که در فضای آزاد هستید به این معنا نیست که باید گنجاندن کشش به‌ عنوان بخشی از تمرین روتین خود را فراموش کنید. شما همچنان به عضلات، فشار زیادی وارد خواهید کرد و کشش یک راه عالی برای سرد کردن بعد از جلسه‌ی تمرین است، در حالی‌ که احتمال تجربه‌ی درد عضلانی را نیز کاهش می‌دهد.

با اضافه کردن کشش به پایان تمرینات خود، ممکن است کمک کنید تا دامنه‌ی کلی حرکت خود را که می‌توانید در آن جا به جا شوید افزایش دهید. به ‌عبارت‌ دیگر ممکن است کمک نمایید تا کارآیی خود را در تمام ورزش‌هایی که در طول جلسه‌ی تمرین خود انجام می‌دهید، ارتقا ببخشید. از آنچه فضای بیرون به شما عرضه می‌کند لذت می‌برید، نتایج فوق‌ العاده‌ای را ببینید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجله تناسب اندام

می‌خواهید اندام زیبایی داشته باشید؟ یا اینکه نگران سلامتی‌تان هستید؟ مجله‌ اینترنتی تناسب اندام، همه‌ اطلاعاتی که برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی به آنها احتیاج دارید را به زبانی ساده و به دور از اصطلاحات تخصصی فراهم می‌کند تا سرزندگی، شادابی، و سلامتی را به شما هدیه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تازه‌های ورزش | سلامت و زیبایی