اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951113230175757

مرتضی طلایی:

تصویب سختی شغل آتش‌نشانان یک مطالبه به حق است

کد: 13951113230175757

https://goo.gl/BaET7K

، تهران , (اخبار رسمی): نایب رییس شورای شهر تهران : سختی شغل آتش‌نشانان در مجلس شورای اسلامی تصویب شود چراکه این یک انتظار به حق است که مدت‌ها بلاتکلیف رها شده و متاسفانه ایجاد ناامنی شغلی می‌کند.

تصویب سختی شغل آتش‌نشانان یک مطالبه به حق است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران مرتضی طلایی نایب رییس شورا که در ساعات اولیه ریاست سیصدو بیست وپنجم شورای شهر تهران را برعهده داشت پس از استماع گزارش شورایاران منطقه 20 با بیان اینکه باید از مردم شهیدپرور تهران به دلیل حضور گسترده‌شان در مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان تشکر کنیم، گفت: ما از شورایاران درخواست کردیم که در فصل بودجه‌ریزی سال آینده در شورا حضور داشته باشند تا بتوانیم نظرات آنان را برای حل مشکلات بودجه در نظر بگیریم.

وی با اشاره به سختی کار آتش‌نشانان گفت: لازم است سختی شغل آتش‌نشانان در مجلس شورای اسلامی تصویب شود چراکه این یک انتظار به حق است که مدت‌ها بلاتکلیف رها شده و متاسفانه ایجاد ناامنی شغلی می‌کند.
نایب رییس شورای شهر تهران با گلایه از اقدام دولت و بنیاد شهید درخصوص شهید ننامیدن آتش‌نشانان شهید گفت: طی گزارشی که شهردار تهران به مقام معظم رهبری داده بود فرمودند که شهدای آتش‌نشان جزو شهدا هستند، اما حالا مباحثی درخصوص تفکیک شهدا به شهید خدمت و ایثارگر مطرح است که نباید این تفکیک صورت گیرد چراکه موجب دلخوری این قشر زحمتکش می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شورای اسلامی شهر تهران

شورای اسلامی شهر تهران جایگاهی حقوقی است که 31 عضو آن از طریق رای مستقیم مردم انتخاب می شوند. وظیقه شورای شهر قانون گذاری و نظارت بر عملکرد مدیریت شهری را بر عهده داشته و یکی از مهمترین وظایف موردی آن انتخاب شهردار برای مدت 4 سال است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه