اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951119233065757

سرخو مطرح کرد

مصوبات حمایتی شورا برای آتش نشانی

کد: 13951119233065757

https://goo.gl/mHQ0UP

، تهران , (اخبار رسمی): عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه شورای شهر تهران سه مصوبه در خصوص سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران داشته است، افزود: مثل همیشه شهردار تهران برای مصوبات شورا تره هم خورد نمی‌کند به طوریکه در صحبت‌های خود نیز اشاره‌ای به مصوبات شورا در خصوص آتش نشانی نکرد.

مصوبات حمایتی شورا برای آتش نشانی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای شهر تهران ،محسن سرخو در سیصد و بیست و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در نوبت عصر که به موضوع حادثه پلاسکو اختصاص پیدا کرده بود،گفت: از روز گذشته تعدادی کانال تلگرامی شروع به لجن پراکنی علیه اعضای شورای اسلامی کرده‌اند. کانال‌هایی که خود را دوستان شهردار تهران معرفی می‌کنند و تلاش کردند با تهدید اعضای شورا در جلسه امروز سکوت کنند. بی تردید این بدترین نوع دفاع است و وقتی چنین دفاعی صورت می گیرد قطعا به ضرر فرد خواهد بود اما ما عصبی نمی‌شویم و سعی می‌کنیم حرف خود را منطقی مطرح کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شورای اسلامی شهر تهران

شورای اسلامی شهر تهران جایگاهی حقوقی است که 31 عضو آن از طریق رای مستقیم مردم انتخاب می شوند. وظیقه شورای شهر قانون گذاری و نظارت بر عملکرد مدیریت شهری را بر عهده داشته و یکی از مهمترین وظایف موردی آن انتخاب شهردار برای مدت 4 سال است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه