اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951125235386986

گفت‌وگو و پرداخت اپلیکیشینی در یک ابزار ممکن شد

رونمایی از پیام‌رسان ایرانی «بله»

کد: 13951125235386986

https://goo.gl/FPY37d

، تهران , (اخبار رسمی): نخستین پیام‌رسان گفت‌وگو و پرداخت ایرانی، با هدف تجربه راحتی کاربران و استفاده‌کنندگان داخلی از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، رونمایی شد.

رونمایی از پیام‌رسان ایرانی«بله»

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی اپلیکیشن «بله»، این شبکه اجتماعی در لحظه و سریع، هم امکان گفت‌وگو و ارتباط را برای کاربران خود فراهم می‌کند و هم امکانات مالی خوبی در اختیار آنها می‌گذارد.

بر اساس این گزارش، دانشجویان نخبه ایرانی در اقدامی تازه، موفق به طراحی و رونمایی از پیام‌رسانی شدند که بزودی رونمایی شده و علاوه بر تمام امکانات یک پیام‌رسان کامل (درحوزه گفت‌وگو و ارتباط)، امکانات مالی قابل توجهی نیز خواهد داشت.

 بر این اساس، کاربران ایرانی می‌توانند از طریق این امکانات متفاوت، به تجربه راحتی دست پیدا کرده و در بستر ارتباط و گفت‌وگو، امکاناتی مانند ارسال پیام، تشکیل گروه یا کانال، جستجوی افراد براساس نام و نمایش آخرین حضور مخاطبین و امکانات مشابه دیگر را در اختیار داشته باشند.

بر پایه این گزارش، این پیام‌رسان با زیرساخت پرسرعت خود، امکان ارسال و دریافت پر سرعت عکس، فیلم و فایل را اعطا کرده و علاوه بر این، در قدمی رو به جلو مجموعه‌ای از امکانات مالی را هم به کاربر هدیه می‌کند.

خرید شارژ و پرداخت قبوض زیرنظر بانک مرکزی از امکاناتی هستند که کاربران در همان فضای گفت‌وگوی پیام‌رسان به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کند.

در عمل، وجه برتری این پیام رسان ایرانی قابلیت انجام امور بانکی است که تا به حال در اختیار کاربران ایرانی قرار نداشته و حتی پیام‌رسان‌های خارجی(در دسترس ایرانی‌ها) نیز مجهز به این توانایی نبوده اند.

گفتنی است از دیگر محاسن این ابزار ایرانی آن است که کاربران می‌توانند به راحتی در یک فضای واحد همه نیازهای خود را رفع کنند. این مورد موجب برتری «بله» بر نمونه‌های مشابه خارجی است.

بر پایه این گزارش، درحال حاضر می‌توانید به راحتی و در سه نسخه اندروید، ios و وب، پیام‌رسان «بله» را از این لینک دانلود و نصب کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اپلیکیشن بله

گوشی‌های همراه که آمدند، دنیای دیگری را برای ما ساختند. نقطه تمایز آنها با تلفن، ‌همین «همراه» بودنشان بود! آنها همیشه با ما بودند. در خانه، در محل کار، در تاکسی و در سفر. علاوه بر این، آن‌ها راه ارتباطی جدیدی را هم معرفی کرده بودند: «پیامک». پیامک‌ها می‌توانستند با قیمتی ارزان و در قالب متن، پیام را به مقصد برسانند. این تازه اول ماجرا بود! گوشی‌های همراه به این قانع نشدند. آنها کم‌کم شروع کردند به پیشرفته‌تر شدن. آنها زیباتر شدند، کارت‌های حافظه را بلعیدند، به ما اجازه دادند با آنها موسیقی گوش دهیم، فیلم ببینیم و فایلهایمان را جابجا کنیم، با دوربین‌هایشان تجربه عکس‌برداری آسان را به ما آموختند و صفحه نمایشگرشان بزرگتر و لمسی شد. اما تحول بزرگ زمانی بود که گوشی‌ها هوشمند شدند! آن‌ها توانستند دنیای اینترنت را در خود جای دهند و با این کار دنیای جدید را شکل دادند. آنها با این کار، کسب و کارها را متحول کردند. با هوشمند شدن گوشی‌ها، نرم‌افزارها و خدمات جدیدی پدید آمدند که تا قبل از آن امکان ظهور نداشتند. شبکه‌های اجتماعی موبایلی و پیام‌رسان‌ها یکی از این نرم‌افزارها هستند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]