اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951125235455458

مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی خبر داد

استخدام سازمان تامین اجتماعی در سمنان و لرستان

کد: 13951125235455458

https://goo.gl/vs5X6j

، (اخبار رسمی): مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در استان های سمنان و لرستان در سال جاری خبر داد.

استخدام سازمان تامین اجتماعی در سمنان و لرستان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید حسین حسینی آذرنوشان  با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی درمانگاه ایوانکی و تکمیل کادر درمانگاه الیگودرز، نیروی انسانی مورد نیاز خود را به دلیل نگهداشت و وضعیت جغرافیایی با رعایت اصل بومی گرایی از بین متقاضیان با اولویت بومی شهرستان و در صورت عدم تکمیل ظرفیت از متقاضیان بومی استان از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش به صورت استخدام پیمانی جذب می کند.

وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند از فردا با مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانیwww.tamin.ir ضمن مطالعه دقیق شرایط عمومی و اختصاصی، عناوین شغلی و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اقدام کنند.
وی با بیان اینکه متقاضیان آزمون استخدام منطقه ای سازمان تامین اجتماعی از روز سه شنبه 26 بهمن جاری تا پایان وقت اداری روز شنبه 30 بهمن امسال فرصت ثبت نام دارند، اظهار داشت: داوطلبان استخدام در درمانگاههای ایوانکی و الیگودرز باید فرم ثبت نام آزمون را از سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی مذکور دریافت و پس از تکمیل آن به همراه سایر مدارک قید شده به شکل حضوری به مدیریت های درمان استان های سمنان و لرستان تحویل دهند.
حسینی آذرنوشان گفت: جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی که یکی از مواد آزمون استخدامی منطقه ای استان های مذکور است، در سایت سازمان در بخش آزمون استخدامی گنجانده شده است.
گفتنی است، آزمون کتبی استخدام منطقه ای سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ 6 اسفند 95 به صورت همزمان در مرکز استان های سمنان و لرستان برگزار می شود.
داوطلبان گرامی توجه کنند هر گونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی، صرفاً از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان تامین اجتماعی

سازمان تأمین اجتماعی دارای وظایف عمده در دو بخش بیمه ای و درمانی می باشد که برای اجرای وظایف خود دارای تشکیلات مرکزی و واحدها، شعب و نمایندگی‌هاو مراکز درمانی و بیمارستانی ،کلینیک ،پلی کلینیک و دی کلینیک در تهران و شهرستانها می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]