کد: 13951126235756992

«مفتاح رهنورد»حامی حقوق مصرف کننده شد

7 الزام خریدِ مطمئن خودرو خارجی درایران را بشناسید

کد: 13951126235756992

https://goo.gl/EPGDqG

، تهران , (اخبار رسمی): مراسم تجلیل از حامیان حقوق مصرف کننده در سال 95 برگزار و در این کنگره، «مفتاح رهنورد» به عنوان کمپانی برگزیده معرفی شد.

7 دلیل برای خرید خودرو از مفتاح رهنورد

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی مفتاح رهنورد خودرو، درسال‌های اخیر و با گسترش حجم و تنوع واردات خودروهای خارجی به کشورمان، علاقه و رغبت مردم کشورمان به استفاده از این خودروها آن‌چنان افزایش داشته که پیش‌بینی می‌شود در سال 95، حدود 50هزار دستگاه انواع خودروهای آسیایی و اروپایی، در ایران عرضه و فروخته شود.

حال در این شرایط، یکی از سوالات مهم در این حوزه آن است که برای مشاوره و خرید خودروهای خارجی، مردم شرکت‌های معتبر فروشنده را چگونه انتخاب کنند.

 در این حوزه نگاهی به نتایج مراسم تجلیل از حامیان حقوق مصرف کننده در سال 95  نشان می‌دهد که در این کنگره، «مفتاح رهنورد» به عنوان کمپانی برگزیده معرفی شده است تا این مجموعه به عنوان یکی از اجزاء مهم هولدینگ مفتاح، انتخاب نخست مشتریان باشد. در ادامه 7 الزام حرید مطمئن خودرو خارجی در ایران را  به روایت این مجموعه می‌خوانید:

1- تحویل به موقع و قیمت قطعی: با توجه به نوسانات ارزی و تلاش برخی شرکت‌های متفرقه برای سودجویی از نوسان‌های ارزی در بخش فروش خودروهای خارجی، مفتاح رهنورد با تضمین دو وعده یادشده، تلاش می‌کند رضایت کامل مشتریان را کسب و هر زمان توانایی تحقق تعهدات را در بازه زمانی مقرری نداشته باشد، به انعقاد قرارداد اقدام نکند.

2- پاسخگویی شبانه روزی: مشتریان و علاقمندان خرید خودرو از طریق این مجموعه می‌توانند از طریق مجاری متنوعی، چون سایت شرکت و شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام، نسبت به درج سوالات خود در هر ساعت از شبانه روز اقدام کنند و پاسخ مربوطه را از کارشناسان شرکت دریافت کنند.

3- مانیتورینگ نیازها و خدمات: شرکت مفتاح رهنورد در خدمتی نوین مجهز به نرم افزار CRM شده و در این نرم افزار، شرکت می‌تواند رفتار کلیه مخاطبان اعم از مشتریان و غیر مشتریان را به صورت کامل مانیتور و تاریخچه ای از درخواست‌ها، تعداد تماس‌ها، خدمات ارائه شده و ... را جمع آوری کند تا در مراجعات بعدی، سرعت و دقت پاسخگویی را افزایش دهد. همچنین دسته بندی کامل مشتریان براساس میزان خرید، نوع خودرو خریداری شده و نحوه آشنایی با شرکت نیز وجود دارد.

4- باشگاه مشتریان: علاوه بر پیگیری دقیق و کامل سفارشات و قراردادها، مفتاح رهنورد از طریق باشگاه مشتریان نسبت به افزایش سطوح پاسخگویی به مشتریان اقدام می کند.

5- خدمات ویژه به خریداران: علاوه بر خدمات مشاوره ای حرفه ای، تخصصی و فنی به مشتریان، حمل رایگان خودرو تا محل شماره گذاری و پرداخت 80 درصد از هزینه بیمه بدنه خودروهای فروخته  شده از سایر تعهدات مفتاح رهنورد به مشتریان خود است.

6- رضایت 98 درصدی خریداران: دسته بندی مشتریان براساس نرم افزار CRM ضمن آنکه حکایت از رضایت چشمگیر خریداران و مشتریان شرکت دارد، موجب انتخاب شرکت مفتاح رهنورد به عنوان کمپانی برگزیده در کنگره تجلیل از حامیان حقوق مصرف کننده در سال 95 شده است.

7- تنوع محصولات: علاوه برخودروهای پرفروشی همچون شامل کیا سراتو و اسپورتیج، هیوندای سانتافه، توسان و النترا، سایر محصولات و خودروهای خارجی مورد نیاز مشتریان با برندهایی چون تویوتا، لکسوس و مرسد بنز نیز آماده تحویل به خریداران است.

گفتنی است در کنار مزیت‌های یاد شده، میثم رضایی مدیرعامل مفتاح رهنورد در مجمع عمومی انجمن صنفی وارد کنندگان خودرو به ریاست این انجمن برگزیده شده و همزمان به عنوان نماینده رسمی رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی خودروی کشور نیز منصوب شده است.

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 84262 تماس گرفته و یا به دفتر مرکزی شرکت (خیابان فاطمی روبروی سازمان آب پلاک 223) مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مفتاح رهنورد خودرو

شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می کند. دیدگاه کلان مدیریت شرکت, توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان است.