اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951127236116956

ایجاد فروشگاه‌ آنلاین مکمل‌های دارویی با مجوز و نظارت وزارت بهداشت

خرید آنلاین دارو، نباید اعتماد مشتری را تخریب کند

کد: 13951127236116956

https://goo.gl/EOGeHn

، تهران , (اخبار رسمی): اهمیت خرید آنلاین مکمل های دارویی و محصولات دارویی و بهداشتی از آن جهت با اهمیت دوچندانی مواجه می‌شود که استانداردهای لازم دارویی از طریق مراجع ذی‌صلاح در یک فروشگاه اینترنتی تایید شده باشد.

www.mosbatesabz.com

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی «مثبت سبز»، گسترش رسانه‌های دیجیتال و امکان تبادل اطلاعات از طریق فضای مجازی باعث به وجود آمدن تعامل میان کاربران اینترنت، شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران مختلفی شده ضمن آنکه قابلیت‌های تجارت، خریدوفروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود جدا کرده و دنیای تازه‌ای را به روی فروشندگان گشوده است.

بر اساس این گزارش، محصولات مکمل های دارویی، آرایشی، بهداشتی و درمانی از چرخه فروش اینترنتی دور نمانده‌اند و تولیدکنندگان یا واردکنندگان این محصولات با راه‌اندازی وب‌سایت‌های فروش قصد بازاریابی برای محصولات خود را کرده و مشتریان فراوانی را هم جذب کردند، اما مشکلاتی که دلالان این نوع کالاها با بدقولی‌‌ در ارسال، اشکال در تاریخ مصرف، داروی مشابه تقلبی و ... به‌وجود آورده‌اند نگاه فروشگاه‌های اینترنتی داروخانه ای آنلاین را از سوی مشتریان با خدشه روبه‌رو کرده است.

در این حوزه، رشد قارچ‌گونه و بدون مجوز فروشگاه‌های اینترنتی محصولات «مکمل های دارویی- پزشکی- زیبایی و سلامت- آرایشی و بهداشتی » باعث سردرگمی مشتریان و عدم اطمینان مردم به این بازار و حتی داروخانه های آنلاین با مجوز نیز شده است.

«سید مرتضی مهرطباطبایی» کارشناس این حوزه  با اشاره به نیاز مشتریان به دریافت محصولات مکمل های دارویی و تجهیزات کمک درمانی و هر آنچه داروخانه های فروشگاهی قادر به عرضه آن در این حوزه هستند از طریق خرید اینترنتی، معتقد است: استانداردسازی فروشگاه‌های اینترنتی محصولات داروخانه‌ای، همواره به‌عنوان مهمترین نیازهای بازار داروخانه های آنلاین به ‌شمار می‌آید که باید زیر چتر نظارتی وزارت بهداشت و سازمان‌های ذی‌صلاح مانند سازمان غذا و دارو قرار بگیرند.

وی افزود: اهمیت خرید آنلاین مکمل های دارویی و محصولات داروخانه ای و بهداشتی از آن جهت با اهمیت دوچندانی مواجه می‌شود که در تمام کشورها استانداردهای لازم دارویی از طریق وب‌سایت‌های معتبر و فروشگاه‌های اینترنتی رعایت می‌شود بنابراین باید با ورود سازمان‌های نظارتی در این حوزه، مانع فعالیت‌های غیرقانونی برخی سودجویان شد.

این کارشناس حوزه صنعت سلامت و داروی کشور افزود: رشد میزان فروش محصولات داروخانه ای در فروشگاه‌های آنلاین، نقش تاثیرگذاری در سیاست‌گذاری، استانداردسازی و نظارت فروشگاه‌های آنلاین داروخانه ای دارد لذا باید با همگام‌سازی تمام این نهادها کنار یکدیگر، مشکلات فروش و بعضا تقلب‌های موجود در این بازار را کاست تا مردم با اطمینان خاطر بیشتری به سمت این فروشگاه‌ها جذب شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وب‌سایت های فروش اینترنتی محصولات داروخانه ای نیز باید باهدف تسهیل در زمینه خرید مشتریان و همچنین مشاوره صحیح در زمینه محصولات مکمل های دارویی ، زیبایی و سلامت، آرایشی و بهداشتی، مادر و کودک، مکمل‌ها و تجهیزات پزشکی معتبر و با گارانتی اصل را به مشتریان خود ارائه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مثبت سبز

مرجع اطلاع‌رسانی جامع اینترنتی محصولات زیبایی و سلامت، آرایشی و بهداشتی، مادر و کودک، مکمل‌ها و تجهیزات پزشکی معتبر و با گارانتی اصل می‌باشد. هدف از راه‌اندازی این وبسایت تسهیل در زمینه خرید مشتریان و همچنین مشاوره صحیح در این خصوص می‌باشد. مجموعه مثبت سبز تحت نظارت موسس داروخانه حق‌نژاد و با استفاده از مشاورین مجرب داروساز در بستر داروخانه، با مجوزهای لازمه از وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی؛ بر این باور است در راستای حقوق مشتری مداری، مشاوره صحیح و با علم روز را ارائه نماید تا در انتخاب صحیح، شما مشتریان گرامی را یاری نماید. مهم‌ترین هدف مثبت سبز، تجلی کیفیت در دنیای واقعی است که با تکیه بر معتبرترین و کارآمدترین مشاوره وارائه صحیح‌ترین و سریع‌ترین روند فروش و ارسال برای مشتریان گرامی، به ارمغان خواهد رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]