اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951204238555622

برای حضور در رقابت های لیگ 300 روزه کشتی کشور

19 تیم کشتی اعلام آمادگی کردند

کد: 13951204238555622

https://goo.gl/n5Z17D

، تهران , (اخبار رسمی): برای حضور در رقابت های لیگ 300 روزه کشتی کشور در سال 96-95، 19 تیم تاکنون اعلام آمادگی کردند.

19 تیم کشتی اعلام آمادگی کردند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، هادی حبیبی رئیس کمیته لیگ فدراسیون کشتی گفت: 19 تیم برای حضور در رقابت های لیگ 300 روزه کشتی در سال 96-95 اعلام آمادگی کرده اند.
وی افزود: تیم های بیمه رازی، کفایتی مشهد، رعد پدافند تهران، ستارگان ساری، پاس رستم کلا، شرکت حمل و نقل علیان کوهدشت، تراکتور سازی تبریز، ستارگان کاشان، هیأت کشتی استان البرز و هیأت کشتی استان همدان در رشته آزاد و تیم های بیمه رازی، سینا صنعت ایذه، پاس خوزستان، شهدای مدافع حرم قم، لرستان، هیأت کشتی استان فارس، تک تاز مازندران، تراکتور سازی تبریز و هیأت کشتی استان البرز نیز در رشته فرنگی برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.
حبیبی تصریح کرد: پانزدهم اسفندماه سال جاری مراسم قرعه کشی این مسابقات با حضور تیم های حاضر برگزار می شود.
رئیس کمیته لیگ اظهار داشت: سقف زمانی ثبت قراردادها و نهایی نمودن اسامی تیم ها، 25 فروردین ماه سال 96 خواهد بود و با توجه به اینکه به غیر از تیم های یاد شده تیم های باشگاهی دیگری نیز برای حضور در لیگ کشتی اعلام آمادگی نموده و به دلیل تأمین بودجه و طی نمودن مراحل اداری، خواستار تمدید زمان برگزاری بوده اند، در صورت اعلام آمادگی رسمی و ثبت قرارداد اعضای تیم، وفق ضوابط در تاریخ 25 فروردین ماه می توانند از طریق قرعه کشی تکمیلی که متعاقبا انجام خواهد شد، در رقابت های لیگ کشتی سال 96-95 شرکت کنند.
حبیبی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت های زمانی ناشی از برگزاری رقابت های جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی در ایران، آغاز مسابقات لیگ کشتی کشور در سال 96-95، دهه اول اردیبهشت ماه سال 96 خواهد بود.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

کشتی در ایران یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها ست و ریشه در تاریخ و سنت‌های ایرانی دارد به طوری‌که معمولاً به عنوان ورزش ملی ایران از آن یاد می‌شود. کشتی از دوران باستان در ایران تمرین می‌شده و در میان سبک‌های گوناگون ملی و محلی کشتی پهلوانی فراگیرترین سبک آن بوده‌است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش