اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960211247637067

5 راه ساده برای افزایش فروش محصولات وب‌سایت

کد: 13960211247637067

https://goo.gl/tx4yPs

، کرج , (اخبار رسمی): افزایش فروش محصولات همیشه از دغدغه‌های اصلی مدیران کسب وکارها بوده است. در واقع هدف اصلی هر کسب و کار اینترنتی فروش محصولات و خدمات خود است. در این مقاله قصد دارم راه کارهایی را برای افزایش فروش محصولات سایت ارائه کنم .

افزایش فروش وب سایت

دیدن نظرات مشتریان راضی باعث می‌شود مشتریان جدید احتمالی به خرید ترغیب شوند. استفاده از نظرات مشتریان راضی همیشه یکی از بهترین گزینه‌ها برای افزایش فروش محصولات بوده است.

افزایش فروش محصولات همیشه از دغدغه‌های اصلی مدیران کسب وکارها بوده است. در واقع هدف اصلی هر کسب و کار اینترنتی فروش محصولات و خدمات خود است. در این مقاله قصد  دارم راه کارهایی را برای افزایش فروش محصولات سایت ارائه کنم که بتوانید توسط آنها فروش وب سایت خود را بالا ببرید. 

 

چگونه فروش وب سایت خود را افزایش دهیم؟

راه‌های زیادی برای بازاریابی و فروش محصولات وجود دارد که من سعی دارم با بیان روش‌های ساده و پیاده‌سازی آن در سایت خود بتوانید فروش خود را بالا ببرید و فروش محصولات خود را چندبرابر کنید.

 

1.پشتیبانی آنلاین

یکی از بهترین روش‌های اعتمادسازی در سایت، پاسخ‌گویی سریع به سوالات و مشکلات کاربران و بازدیدکنندگان سایت است. پشتیبانی خوب یکی از عوامل مهم اعتما سازی در سایت است. هر فردی که وارد صفحه محصولی از یک سایت می‌شود احتمالا سوال‌هایی در ذهن خود دارد. ممکن است پاسخ سوالی را که در ذهن خود دارد در قسمت مربوط به سوالات متداول برای آن محصول پیدا کند. ولی اگر این‌گونه نباشد ممکن است به خاطر پیدا نکردن پاسخ آن سوال از خرید خود منصرف شود و سایت شما را برای همیشه ترک کند. اما اگر شما به سوال او پاسخ دهید و قانع‌اش کنید به احتمال زیاد محصول شما را خریداری می‌کند. پس علاوه بر قرار دادن سوالات متداول مربوط به هر محصول باید سیستم چت آنلاین هم برای سایت خود راه‌اندازی کنید. توسط سایت zopim.com و استفاده از افزونه وردپرسی که ارائه کرده است می‌توانید به‌راحتی سیستم چت آنلاین را برای سایت خود راه‌اندازی کنید.

 

2.ارزان بفروشید

منظور از اینکه ارزان بفروشید این نیست که تمام محصولاتی  را که در معرض دید تمام بازدیدکنندگان‌تان قرار داده‌اید، ارزان بفروشید. بلکه به این معناست که تعدادی از آن‌ها را ارزان بفروشید. این کار چطور ممکن است؟ برای این کار باید کاربرانی را که سخت‌تر هستند و برای خرید محصولات پول کمتری می‌دهند شناسایی کنید. هنگامی که یکی از محصولات سایت خودتان را برای معرفی به تمام کاربران سایت‌تان از طریق ایمیل ارسال می‌کنید ممکن است بنا به هر دلیلی در گام اول تعداد کمی از کاربران آن را خریداری کنند. شما باید افرادی که آن محصول را از شما خریداری کرده‌اند بشناسید. ایمیل جدیدی طراحی کنید و دوباره برای آن‌ها ارسال کنید با این تفاوت که در ایمیل جدیدی که می‌خواهید بفرستید ایمیل افرادی که دفعه قبل از شما خرید کرده‌اند نباشد. در این ایمیل مثلا تخفیف 50 درصدی را برای محصول خود قائل شوید. مسلما این بار فروش بیشتری خواهید داشت. به خاطر اینکه شاید دفعه قبل عده‌ای پول کافی برای خرید آن محصول را نداشته‌اند ولی این بار با دیدن این تخفیف مشتاق خرید محصول شده باشند.

 

3.حذف فیلدهای غیرضروری

یکی دیگر از مواردی که گاهی ممکن است مشتریان را از خرید محصولی منصرف کند پر کردن فرم اطلاعات خریدار است. شما از طریق کم کردن فیلدهای اجباری می‌توانید کمک بیشتری به مشتریان در خرید محصولات کنید. فیلدهایی را که واقعا احتیاج به پر کردن آن نیست حذف کنید. ممکن است محصولات شما دیجیتالی و دانلودی باشد. در این صورت چه احتیاجی است خریدار کد پستی یا آدرس محل زندگی خود را بنویسد؟ آیا واقعا این اطلاعات برای شما مفید است. برای سایت‌هایی که محصولات دانلودی می‌فروشند فقط فیلدهای نام و نام خانوادگی، ایمیل و تلفن تماس واجب است. پس از همین الان فیلدهایی را که واقعا برای شما ضرورتی ندارد حذف کنید و فرایند خرید را برای مشتری آسان‌تر کنید.

 

4.نظرات مشتریان

دیدن نظرات مشتریان راضی باعث می‌شود مشتریان جدید احتمالی ترغیب به خرید شوند. استفاده از نظرات مشتریان راضی همیشه یکی از بهترین گزینه‌ها برای افزایش فروش محصولات بوده است. شما باید نظرات صوتی و چه بهتر است تصویری مشتریان راضی خود را در صفحه محصول خود قرار دهید. چگونه باید نظرات مشتریان راضی خود را دریافت کنیم؟ بعضی از مشتریان هستند که فقط کافی است ازشان بخواهید که برای سایت شما نظر صوتی یا تصویری بدهند و درقبالش چیزی از شما نمی‌خواهند و با کمال میل و اعتمادی که به سایت و محصولات شما دارند این کار را برای شما انجام می دهند. ولی بعضی دیگر مایل به انجام چنین کاری نیستند. شما کافی است یک ایمیل حاوی کد تخفیف 50 درصدی محصول جدیدتان را که هنوز روی سایت قرار نگرفته است برای آن‌ها ارسال کنید تا از این طریق مشتاق به ارسال نظرشان درباره سایت و محصولات شما شوند.

 

5.استفاده از مشتریان وفادار

از آنجایی که اغلب مشتریان راضی از خدمات و محصولات‌تان به شما و کیفیت کارتان اعتماد دارند، می‌توانید برای فروش بیشتر محصولات خود از آن‌ها کمک بگیرید و افراد غریبه زیادی را از طریق آن‌ها با محصولات و کسب و کار خود آشنا کنید. برای این کار باید از تخفیف‌های ویژه‌ای که برای آن‌ها در نظر گرفته‌اید استفاده کنید. مثلا لینک یکی از محصولات‌تان را به همراه کد تخفیف برای مشتریان وفادار خود ارسال کنید و از آن‌ها بخواهید که این لینک به همراه این کد تخفیف را برای دوستان و آشنایان‌شان ارسال کنند و در قبال آن کد تخفیف 30 درصدی برای تمام محصولات به آن‌ها تعلق گیرد. خب حالا این کار چگونه ممکن است؟ وقتی لینک محصولی را که برای آن‌ها فرستاده اید و قرار است آن را به دیگران ارسال کنند کسی خرید شما می‌توانید از طریق کد تخفیفی که برای آن در نظر گرفته‌اید بفهمید که آن محصول فروش رفته است و در آن صورت کد تخفیف 30 درصدی را می توانید به آن شخص بدهید. فراموش نکنید که برای هر ایمیل یعنی برای هر مشتری وفادار باید یک کد تخفیف مجزا برای آن محصول در نظر بگیرید که از این طریق بفهمید خرید توسط چه کسی انجام شده است. در بعضی مواقع ممکن است خود فرد آن محصول را بخرد تا بتواند از کد 30 درصدی هم برای خرید محصول دیگری استفاده کند. 

در این مقاله تلاش کردیم روش‌هایی را برای افزایش فروش محصولات سایت‌تان بیان کنیم. روش‌های دیگری هم وجود دارند که برای گسترش کسب و کار اینترنتی خود باید از  آن‌ها استفاده کنید. پیشنهاد من این است که حتما از روش‌های یادشده در این مقاله در کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همیار وب

سایت همیار وب از دی ماه 95 فعالیت رسمی خود را در زمینه آموزش بازاریابی و راه اندازی کسب و کار های اینترنتی آغاز کرد. زمینه اصلی فعالیت وب سایت همیار وب ارائه راه کار هایی جهت راه اندازی کسب و کار های اینترنتی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]