کد: 13961109279178298

فروشگاه آریاپارت؛ ارائه‌کننده لوازم یدکی خودروی لیفان

لوازم یدکی لیفان را به راحتی از شرکت آریا پارت تهیه کنید

کد: 13961109279178298

https://goo.gl/443S8n

، تهران ، (اخبار رسمی): در سال‌های اخیر خودروهای چینی به دلیل کیفیت و قیمت مناسب در بازار ایران محبوب شده‌اند. به همین دلیل خودروی لیفان توانسته است متقاضیان زیادی در ایران پیدا کند. به دنبال این افزایش محبوبیت، بازار لوازم یدکی این خودرو نیز رشد کرد؛ اکنون به راحتی می‌توانید از طریق اینترنت لوازم یدکی لیفان را سفارش دهید.

خودروی لیفان
لوازم یدکی لیفان را به راحتی از شرکت آریا پارت تهیه کنید
لوازم یدکی لیفان را به راحتی از شرکت آریا پارت تهیه کنید

شرکت خودروسازی لیفان در سال 1992 در شهر چانگ کینگ چین تاسیس شد. این شرکت اولین خودروی خود را به نام لیفان 520 در سال 2005 تولید و به بازار عرضه کرد. هم اکنون بخش خودرو شرکت لیفان، دارای خط تولید ون، ماشین سواری و موتور سیکلت است. از دیگر محصولات شرکت لیفان که توسط بخش‌های غیر خودرویی این شرکت تولید می‌شود، کفش و نوشیدنی هست.

در ایران شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده‌ی شرکت لیفان از سال 1389 شروع به مونتاژ و تولید خودروهای لیفان کرد. هم اکنون ماشین‌های لیفان X50، لیفان X60 و لیفان 820 در این شرکت تولید می‌شود؛ اما تولید لیفان 520 و لیفان 620 متوقف شده است.

نمایندگی لوازم یدکی لیفان

به علت محبوبیت بالای خودروهای چینی در بازار ایران مخصوصا ماشین لیفان، لوازم یدکی لیفان مانند قطعات یدکی لیفان 520، قطعات یدکی لیفان 620 و به تازگی قطعات یدکی لیفان 820، لوازم یدکی لیفان X50 و لوازم یدکی لیفان X60 در تهران و شهرستان‌های دیگر متقاضیان فراوانی پیدا کرده‌ است. به همین دلیل شرکت آریاپارت برای آسایش بیشتر مشتریان گرامی اقدام به واردات و فروش اینترنتی لوازم یدکی لیفان در تهران و ارسال قطعات یدکی به شهرستان‌ها و دیگر استان‌ها کرده است. در آریاپارت ما قطعات یدکی ماشین‌های گوناگون مانند لوازم یدکی ماشین‌های کره‌ای و خودروهای چینی را در اختیار مشتریان گرامی می‌گذاریم.

از جمله قطعات یدکی فروشگاه ما به این موارد می‌توان اشاره کرد: قطعات جلوبندی لیفان مانند کمک فنر و طبق، قطعات یدکی موتور لیفان مانند صافی بنزین و فیلتر هوا و فیلتر روغن، قطعات یدکی بدنه‌ی ماشین لیفان مانند چراغ جلو و چراغ عقب و سپر‌ها و دیگر آپشن‌های خودروی لیفان و همین‌طور لوازم جانبی ماشین لیفان. جهت خرید اینترنتی لوازم یدکی لیفان، شما می‌توانید پس از تماس با واحد فروش لوازم یدکی لیفان و استعلام قیمت لوازم یدکی لیفان اقدام به خرید آن کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آریا پارت

واردات و فروش لوازم یدکی خودرو

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.