اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961202283478346

حضورESHEL برترین برند ماکت سازی ایران در دومین نمایشگاه بین‌المللی استانبول 2018

نمایش توانمندی‌ شرکت ایرانی ESHEL در حوزه ماکت سازی و کمک آموزشی در ترکیه

کد: 13961202283478346

https://goo.gl/tuadPB

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت اشل تولیدکننده وسایل ماکت سازی، پازل‌های سه بعدی و وسایل کمک آموزشی به عنوان تنها نماینده ایرانی این حوزه با حضور در دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی لوازم التحریر استانبول 2018 ( Istanbul Kırtasiye Ofis Fuarı) دستاوردها و توانمندی‌های خود را به فعالان بین المللی در این حوزه به نمایش گذاشت.

نمایش توانمندی‌ حوزه لوازم تحریر و وسایل کمک آموزشی ایران در عرصه بین‌الملل
حضور شرکت اشل در نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر استانبول( Istanbul Kırtasiye Ofis Fuarı)

شرکت مهارت پژوهان اشل در دومین دوره نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر استانبول 2018 ( Istanbul Kırtasiye Ofis Fuarı) حضور یافت

به گزارش روابط عمومی شرکت مهارت پژوهان اشل، دومین دوره نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر استانبول 2018 ( Istanbul Kırtasiye Ofis Fuarı) با حضور بیش از ۵۰ مجموعه و شرکت داخلی و خارجی فعال در صنعت حوزه لوازم تحریر و وسایل کمک آموزشی از تاریخ 25-21 فوریه در مرکز نمایشگاهی تویاپ ترکیه برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با حضور وزیر اقتصاد ترکیه و با کمک دفاتر شعب تویاپ در کشور های مختلف دنیا از جمله ایران، مسکو، بلغارستان و غیره صورت گرفته است و شرکت‌های تجاری بسیاری در قالب هیئت‌های بازدید کننده و یا شرکت‌کننده حضور خواهند داشت.

شرکت اشل نیز در میان برندهای مطرح لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی دنیا به عنوان تنها نماینده شایسته و مقتدر در این نمایشگاه حضور به عمل آورده است. به دلیل استقبال فراوان شرکت کنندگان  نسبت به سال قبل، این دوره از نمایشگاه در دو بخش جداگانه نمایشگاه و کارگاه جهت معرفی هرچه بهتر نمایندگان صورت می‌پذیرد.

اتاق بازرگانی ترکیه  نیز  به علت گستردگی حضور شرکت کنندگان در سطح جهانی، مدیریت بخشی از این رویداد را بر عهده  دارد. این نمایشگاه در استامبول ترکیه در 40 هزار متر مربع فضای سرپوشیده با حضور بیش از سه هزار بازدید کننده داخلی و بیش از هزاران بازدید کننده خارجی و حرفه‌ای برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت اشل

شرکت مهارت پژوهان اشل اولین تولید کننده لوازم ماکت سازی،پازل های سه بعدی و همچنین بسته های کمک آموزشی مرتبط با کتب کار و فناوری پایه اول متوسطه در ایران می باشد.ماموریت ما ارتقاء خلاقیت دانش آموختگان، کلیه مقاطع تحصیلی و سنی با ابزار های پرورشی است.اشل از سال 1385 فعالیت خود را با بررسی و تحلیل جامعه آموزشی در زمینه ماکت و معماری آغاز کرد و بطورسازمان یافته برای پر کردن خلآ موجود اقدام نمود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]