اطلاعات تماس
  • ۰۵۱۳۶۵*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961216286398502

توان صنعت؛ تولیدکننده ماشین‌آلات صنعتی

دستگاه‌های پرکن با کیفیت‌ در توان صنعت ارائه می‌شود

کد: 13961216286398502

https://goo.gl/wziSfW

، مشهد , (اخبار رسمی): توان صنعت در سال ۱۳۷۱ با مدیریت مهندس رضا نیازمند فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت ماشین‌آلات به عنوان تولیدکننده فیلرهای مایعات با اخذ پروانه بهره‌برداری از سال ۱۳۷۸ و ثبت گواهی‌نامه ISO 9001 , CE شروع به فعالیت کرده است.

دستگاه‌های پرکن با کیفیت‌ در توان صنعت ارائه می‌شود
دستگاه‌های پرکن با کیفیت‌ در توان صنعت ارائه می‌شود

توان صنعت یکی از معتبرترین شرکت‌های ارائه‌دهنده انواع ماشین‌آلات صنعتی است

با رشد و اهمیت بسته‌بندی استفاده از اقسام دستگاه‌های پرکن رواج یافته است. استفاده از ماشین‌آلات پرکن، دقت بالا و یکنواختی در تزریق مواد به داخل ظرف را به همراه دارد. این حسن از مهم‌ترین محاسن دستگاه‌های پرکن است.

براین اساس، انتخاب با کیفیت‌ترین دستگاه پرکن مایعات و پودر برای مدیران اهمیت ویژه‌ای دارد از این‌روی، برخی از مهندسان دلسوز کشور از پس چنین دشواری‌هایی بر آمدند و از پای ننشتند و به بنیان‌گذاری «توان صنعت» دست یافتند تا بتواند نیاز صنعت کشور را برطرف سازد.

توان صنعت در سال ۱۳۷۱ با مدیریت مهندس رضا نیازمند فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات به عنوان تولید کننده فیلرهای مایعات با اخذ پروانه بهره‌برداری از سال ۱۳۷۸ و ثبت‌گواهی‌نامه ISO 9001 ,CE شروع به فعالیت کرد. احداث کارخانه با بیش از ۳۵۰۰ مترمربع زیربنا در زمینی به وسعت بیش از ۵۰۰۰ مترمربع در شهر مشهد و به کارگیری نیروی انسانی متخصص و کارا در واحدهای مختلف فنی و مهندسی، طراحی، تولید، مونتاژ، R&D، کنترل کیفی، بازرگانی و … ضمن ارج نهادن به خلاقیت‌ها و نوآوری توانست خانواده توان صنعت را در راه تبدیل شدن به یکی از قطب‌های منطقه گردهم آورد.

ماشین‌سازی توان صنعت در بعد صادرات، با توجه به خط‌مشی، رقابت در بازارهای خارجی (کشورهای همسایه) را جزء برنامه‌های اساسی خود قرار داده، به نحوی که در حال حاضر صادرات به کشورهای پاکستان، ترکیه، عربستان، ترکمنستان ، قرقیزستان ، افغانستان و برخی از کشورهای آفریقایی انجام می‌شود.

ماشین‌سازی توان صنعت، ماشین‌آلات صنایع بسته‌بندی و فیلر مایعات رقیق و غلیظ را با بهترین کیفیت طبق درخواست مشتریان تولید می‌کند. دستگاه پرکن مایعات ۱۶ نازله، دستگاه پرکن و دربندی منوبلوک تمام اتومات، دستگا‌های پرکن سمنو، عسل، مربا، دستگاه شیرینگ لیبل‌گازی، پرکن خطی دونازله پیستونی مایعات غلیظ، دستگاه پرکن پیستونی جهت پرکردن مایعات دارویی، غذایی و آرایشی بهداشتی بخشی از تولیدات این شرکت است.

تعمیرات و گارانتی دستگاه‌های پرکن توان صنعت:

دستگاه‌های پرکن مایعات دارای یک‌سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش شرکت توان صنعت است.

تمامی قطعات یدکی ماشین مایعات پرکن مورد نیاز خریدار علاوه بر آن‌که از انواع استاندارد موجود در بازار ایران است (OPEN DESIGN) در انبار کارخانه توان صنعت نیز موجود هستند.

تعویض راحت قطعات و تعمیرات ساده به علت سادگی در طراحی

قابلیت استفاده با برق شهری ۲۲۰ ولت و ۳۸۰ ولت برق سه فاز

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ماشین سازی توان صنعت

توان صنعت در سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات به عنوان تولید کننده فیلرهای مایعات با اخذ پروانه بهره برداری از سال ۱۳۷۸ و ثبت گواهی نامه ISO 9001 , CE شروع به فعالیت نمود،

اطلاعات تماس
  • ۰۵۱۳۶۵*****
[نمایش اطلاعات]