کد: 13970429306029279

تابلوسازی‌های خوب تهران

کد: 13970429306029279

https://goo.gl/v4wakh

، تهران , (اخبار رسمی): تابلوسازی‌ها، مجموعه‌هایی هستند که کار ساخت تابلو سر درب فروشگاه‌ها و شرکت‌ها را انجام می‌دهند، عوامل بسیاری در زیباسازی و ساخت تابلو تاثیرگذار است، که سازنده تابلو باید به آنها توجه داشته باشد.

تابلوسازی های خوب تهران
تابلوسازی‌های خوب تهران

تابلویی که برای سر درب یک فروشگاه، مغازه، شرکت یا دفتر کاری تهیه می‌شود، شناسنامه آن به شمار می‌آید که نسبت به مناسب بودن، هماهنگ بودن آن با نام تجاری و زیبا بودن آن باید دقت لازم را داشت. در این مقاله اطلاعات بسیار جامع و کاملی در مورد تابلوسازی و موارد استفاده و اطلاعات تکمیلی در این مورد در ادامه ارائه می‌شود.

به طور کل تابلوسازی‌ها، سازنده انواع تابلوهای تبلیغاتی شامل تابلوهای حروف برجسته، تابلو لایت باکس، تابلو سوپر اسلیم، تابلو نئون پلاستیک، تابلو چلنیوم، تابلو کامپوزیت، نمای کاپوزیت، تابلو بنری، تعویض روکش، تابلو اعلانات، حروف برنجی، حروف فلزی، حروف برجسته پلاستیکی، حروف استیل، تابلو دیجیتالی، تابلو LED، تابلو پلکسی، تابلو فلکسی فیس و برش لیزر هستند.

نوع تابلو و تعیین چهارچوبی کلی و مناسب برای آن. برای آن که از یک تابلو مناسب و زیبا بهره ببرید، لازم است متناسب با نوع حرفه و شغل خود چارچوبی برای آن تعریف کنید. اگر برای استفاده از تابلو مورد نظر خود از یک متخصص در این زمینه کمک بخواهید، در انتخاب بهترین نوع تابلو با هزینه و فضایی مناسب موفق خواهید بود.

بهترین و مهمترین فاکتور استفاده از نوشته‌هایی است که مختصر، کارا، پر اهمیت، قابل درک و مفهومی باشد. با توجه به موقعیت مکانی که شرکت یا تابلو مغازه شما قرار گرفته است، انتخاب متن و تصاویری که در آن به کار می‌رود، متغییر خواهد بود. رعایت چنین اصولی انتخاب برتر و عالی را برای شما فراهم می‌آورد؛

بنابراین در تابلوسازی به این نکات توجه باشید و چارچوبی مناسب را در نظر بگیرید و از قبل طراحی کنید و بدون هیچ تردیدی با متخصصین این حرفه مشورت داشته باشید.

یکی از نمونه تابلوهایی که قطعا تابلو سازی‌های تبلیغاتی بزرگ و معتبر پیشنهاد خواهند داد، ساخت تابلو چلنیوم است.

رنگ آمیزی و انتخاب رنگ متناسب

یکی از عوامل مؤثر و بسیار مهم در تابلوسازی خوب تهران انتخاب رنگی مناسب و جذاب برای جلب مشتریان و مخاطبان است که در پس زمینه‌ای زیبا گنجانده می‌شود. کمک گرفتن از علم رنگ‌ها و روانشناسی رنگ‌ها تاثیر زیادی در دنیای تبلیغات دارد و ذهن و افکار مردم را به خوبی درگیر می‌سازد. رنگ‌های اصلی را بشناسید و از ترکیب رنگ‌های هم‌خانواده تاثیر بگیرید.

از طراحان گرافیکی باتجربه و تحصیلکرده مشورت بخواهید

ترکیب رنگ‌های سرد و گرم باید به درستی استفاده شود، برای این کار حتما نیاز به طراحی حرفه‌ای است تا بتوانید در نهایت به نتیجه‌ای مطلوب دست یابید. انتخاب رنگ در استفاده از حرف  برجسته تابلو چلنیوم ارزش زیادی دارد زیرا این نمونه تابلو به اندازه کافی از زیبایی و درخشندگی برخوردار است و اگر ترکیب رنگی مناسب برای آن به کار بگیرید، یک تابلو چلنیوم زیبا و منحصر به فرد خواهید داشت.

نورپردازی زیبا و مناسب و استفاده از افکت‌های نوری مختلف

نورپردازی و استفاده از افکت‌های نوری مناسب که در انواع مختلفی قابل استفاده است، در زیبایی تابلوسازی مورد نظر شما به ویژه تابلو چلنیوم که به نورپردازی و روشنایی نیاز زیادی دارد، تاثیر می‌گذارد. برخی تابلوها مانند تابلوهای نئون و LED نور جز لاینفک آن‌ها بوده و لازمه استفاده از چنین تابلویی افکت‌های نوری است. دوام و به صرفه‌بودن استفاده از تابلوهایی که نیاز به منبع تغذیه‌ای برای تامین روشنایی آن‌ها است اهمیت دارد، بنابراین به آن توجه داشته باشید و درباره آن تحقیق کنید. برخی تابلوها مانند تابلو چلنیوم روشنایی و نورپردازی بخشی از آن محسوب می‌شود که زیبایی و جذابیت آن را دو چندان می‌کند.

تابلوهای فلکسی و لایت باکس نیز مانند تابلو چلنیوم با نورپردازی زیباتر و چشم‌گیرتر می‌شوند. نورپردازی در تابلوهایی همچون بنرها نیز اهمیت چندانی ندارد.

حجیم سازی تابلو و استفاده از زمینه‌های خاص

دادن بعد به تابلوها از ایده‌هایی است که جای کار بسیاری در عرصه تبلیغاتی تابلوسازی دارد. صنعت چاپ سه بعدی از جمله خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها در این زمینه است.

تابلو چلنیوم، تابلو فلز و پلاستیک از انواع تابلوسازی هستند که داری حجم و بعد هستند. پردازش نور در این نمونه تابلو به اثر بعد و حجمی که به آن‌ها داده می‌شود مؤثر است. استفاده از یک پس زمینه مناسب برای بازتاب نورپزدازی و بعد و حجمی که به تابلو های برجسته همچون تابلو چلنیوم داده می‌شود، تاثیر خاص و زیبای خود دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تابلوسازی رسام

گروه تابلوسازی رسام /طراح و مجری مدرنترین تابلوهای تبلیغاتی در ایران /تلفن مشاوره و سفارش آنلاین : 09123128952

منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.