کد: 13970503306976066

همراه اول محصولات جدید خود را به نمایشگاه الکامپ می آورد

کد: 13970503306976066

https://goo.gl/GkNdB6

، تهران ، (اخبار رسمی): همراه اول برای معرفی و ارائه آخرین محصولات و سرویس های مبتنی بر اینترنت پر سرعت، در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) شرکت می‌کند.

همراه اول محصولات جدید خود را به نمایشگاه الکامپ می آورد
همراه اول محصولات جدید خود را به نمایشگاه الکامپ می آورد

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) از ششم تا نهم مرداد ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپاست.

بنا بر اعلام روز چهارشنبه شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن همراه کشور با شعار «هوشمندی، همراه اول تو»، سرویس‌ها و خدمات متنوهی نظیر معرفی «محصولات و خدمات سازمانی»، «فروش محصولات»، «خدمات مشتریان» و «نوآوری و جذب ایده» را در این نماشگاه عرضه می‌کند.

این اپراتور تلفن همراه که در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران مستقر می‌شود، با معرفی اپلیکیشن‌ها و درگاه‌های خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی مورد تایید این شرکت، ثبت‌نام آنلاین انواع سیم کارت‌های همراه اول در سامانه «گلچین»، فروش مودم، شارژ و بسته‌های اینترنتی در فروشگاه آنلاین همراه اول و معرفی سرویس «مولتی سیم» در خدمت بازدیدکنندگان خواهد بود.

ارائه همه خدمات اعم از تعویض «یوسیم» (Usim)، ترابرد، فروش و فعال سازی سیم کارت و فعال‌سازی خدمات غیرحضوری، معرفی سرویس‌های «همراه یار»، «باشگاه مشتریان» و «همراه من»، از دیگر برنامه های همراه اول در نمایشگاه است.

همراه اول در بخش «محصولات و خدمات سازمانی» با معرفی سرویس شماره مجازی، چتر دیتای سازمانی، شبکه خصوصی مجازی موبایل (MVPN)، نمایش شهر هوشمند از طریق واقعیت افزوده (AR)، کنترل هوشمند و مدیریت هوشمند روشنایی شهری در این نمایشگاه حضور دارد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.