کد: 13970507307806066

محصولات و خدمات به پرداخت در الکامپ

کد: 13970507307806066

https://goo.gl/57v1JJ

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت به پرداخت در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ از جدیدترین محصولات و خدمات خود رونمایی کرد.

معاونت توسعه کسب و کار شرکت به پرداخت
محصولات و خدمات به پرداخت در الکامپ

سعید احمدی پویا گفت:هر نمایشگاه مخاطبان خاص خود را دارد.الکامپ نیز برای نمایش آخرین محصولات و سرویس‌های حوزه B2Cبه مردم خصوصا مشتاقان حوزه فناوری است تا بتوانند کسب و کارخود را شکل و یا رونق دهند.

به گزارش ایبنا, شرکت به پرداخت ملت  نیز امسال درالکامپ ۱۳۹۷ سعی دارد تا ضمن معرفی دستاوردهای خود در صنعت پرداخت الکترونیک به علاقمندان، فرصتی را برای تبادل نظر و مذاکره  ایجاد کند. قطعا دستاورد این حضور نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین شرکت های فن آور، دانش بنیان و PSP که نقش معنی داری در حرکت نظام پرداخت  الکترونیک دارند؛ به شمار می رود. به همین منظور سعید احمدی پویا معاونت توسعه کسب و کار شرکت به پرداخت ملت با تاکید بر حضور این شرکت و معرفی محصولات ارائه شده  الکامپ 24 گفت:

« با توجه به اینکه روند تکنولوژی طی پنج سال آینده در دنیا سمت بانکداری موبایلی و دیجیتالی می رود؛ بسیاری از بانک‌ها تلاش‌ دارند تا خدمات خود را در قالب بانکداری همراه به مشتریان ارائه دهند؛ زیرا مشتری امروز، فرصت و زمان  مراجعه برای دریافت خدمات از شعبه را ندارد و از آنجا که بانک نمی‌تواند تمام این نیازها را برآورده کند و اگر هم بخواهد با ایجاد شرکت‌های متعدد این نیاز مشتری را مرتفع سازد به سکون و ایستایی می رسد. بنابراین راهکارهایی نظیراعطای open api با حفظ موارد امنیتی چاره مشکلات است. بانک باید بستر امنی را فراهم کند و کسب وکارها نیز با پیاده سازی الزامات امنیتی، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت را به مشتری لایه آخر برسانند. »

وی ادامه داد: « نکته اساسی در بحث بانکداری دیجیتال و بانکداری باز این است که بتوانیم سرویس‌های متناسب با نیاز مشتری ایجاد کنیم. بانکداری سنتی چهار عمل اصلی بانک را به مشتری ارائه می‌دهد، بانکداری الکترونیک آن را بر بسترالکترونیکی ارائه می کند ولی در بانکداری دیجیتال بانک در اختیار مشتری قرار می‌گیرد و بر اساس نیازمشتری خدمات سفارشی سازی می‌شود. این بحث روی بانکداری موبایلی بسیاراهمیت دارد و باید نیاز کاربر به روی بسترموبایل در اختیارش قرار گیرد.»

احمدی پویا با تاکید بر روند گسترش بهره گیری از بستر موبایل برای الکترونیکی شدن  پرداخت های مالی مشتریان بانک ها یادآور شد: از این رو محصول استراتژیک به پرداخت ملت برای نمایشگاه الکامپ اپلیکیشن سکه است. اپلیکیشنی که می‌تواند تمام نیازهای مشتریان در حوزه بانکی و پرداخت بر بستر موبایل را تأمین کند. استراتژی شرکت‌ به پرداخت ملت این است که بیشترین خدمات را  در سکه ارائه دهد و قطعاً مخاطبین نمایشگاه نیز به بررسی و مقایسه این اپلیکیشن با سایر محصولات مشابه خواهند پرداخت.

احمدی پویا همچنین از ارائه سرویس‌های خاصی به کسب و کارهای مختلف در نمایشگاه خبر داد و گفت: در این نمایشگاه دستگاه‌های سلف سرویس خاص چند منظوره‌ای ارائه کردیم که برای کسب و کارهای ویژه مورد استفاده قرار می گیرد. طرح هایی مانند اعتبار و تخفیف نیز ایجاد شده که برای بعضی کسب وکارها قابل استفاده است. بحث فروشگاه بدون صندوق دار نیز سرویس دیگری است که به بازدیدکنندگان الکامپ 24 معرفی خواهد شد. این‌ها برخی از محصولات و خدماتی هستند که کسب وکارهای کوچک می‌توانند ازآن استفاده کنند.

معاون توسعه و کسب و کار به پرداخت ملت در پایان با اشاره به حضورگستردهٔ استارت آپ ها درالکامپ سال ۹۷ برنامهٔ ویژهٔ شرکت به پرداخت ملت برای ایده پردازان را تشریح کرد ادامه داد: برگزاری این رویدادها و اختصاص نمایشگاه‌ها به این ایده‌های نو، بسیار مطلوب ارزیابی می شود و به طبع این رویداد،به پرداخت ملت  نیز برنامه های ویژه‌ای را تدارک دیده است.

وی اعلام کرد: چهارکارگاه ویژه برای استارت آپ ها در نظرگرفتیم دغدغه‌های استارت آپ ها مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفته و متناسب با ارزیابی های انجام شده کارگاه ها تنظیم می گردد.

احمدی پویا تاکید کرد: اولین چالش برای یک استارت آپ، مسائل قانونی و حقوقی است. به همین منظور کارگاهی را با این موضوع برپا خواهیم کرد. کارگاه دیگری نیز برای طراحی بیزنس مدل و استراتژی‌های کسب و کار استارت آپ ها در نظر گرفته شده که بهترین اساتید این حوزه برای پاسخگویی به سوالات مخاطبان درآن حضور دارند تا به استارت آپ ها بگوییم در کنارتان هستیم.

معاون توسعه کسب و کار به پرداخت ملت با اشاره به دیگر برنامه های این شرکت در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ گفت: کیوسکی در نظر گرفته شده که استارت آپ ها اطلاعات خود را وارد کرده تا این اطلاعات توسط تیمی که در نظر گرفته شده مورد بررسی  و تحلیل قرار گیرد. پس از بررسی، شرکت با استارت آپ ها گفت و گویی را انجام می دهد تا با توجه به منابع که موجود است، حمایت خود را از طرح و ایده مربوطه اعلام کنیم. این کارنیازمند منابع و تلاش بسیار زیادی بود و به همین دلیل نیز همکاری با استارت آپ ها در برنامه عملیاتی شرکت جای داده شده است و تمام واحدهای سازمانی و عملیاتی وظیفه ای تعریف شده دارند تا با استارت آپ‌ها همکاری کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.