کد: 13970507307859362

استارتاپ رده، امکان بررسی و مقایسه خدمات بانک‌ها را آسان کرده است

کد: 13970507307859362

https://goo.gl/4xS9wc

، تهران ، (اخبار رسمی): رده، استارتاپی است که با هدف ایجاد بستری برای بررسی و مقایسه خدمات بانکی ایجاد شده است. با کمک این استارتاپ می‌توان کلیه خدمات بانک‌ها را بررسی و مقایسه کرد و از نظرات دیگر کاربران نیز بهره برد.

استارتاپ رده، امکان بررسی و مقایسه خدمات بانک‌ها را آسان کرده است
استارتاپ رده، امکان بررسی و مقایسه خدمات بانک‌ها را آسان کرده است

محمدرضا نورشید مدیرعامل این استارتاپ در خصوص خدمات این استارتاپ به کاربران خود گفت: ما در این بستر به بررسی و مقایسه خدمات مالی پرداخته‌ایم و یکی از عمده‌ترین کارهایی که در رده انجام می‌شود ارائه خدمات بانکی است. ما در رده به مشتری کمک می کنیم تا اطلاعات متناسب با نیاز خود را با کمترین مراجعه به شعب بانکی پیدا کند. به طور مثال اگر کسی بخواهد از میزان سود بانکی هر بانک اطلاع داشته باشد و یا وام بگیرد، کافی است به رده مراجعه کند تا اطلاعاتی که به صورت جامع در این خصوص جمع‌آوری شده است را به همراه تجربیاتی که دیگر کاربران اعلام کرده‌اند مشاهده و مقایسه کند.

وی در پاسخ به این سوال که منبع این اطلاعات چیست و این که آیا در هر نقطه‌ای از کشور می‌توان از سایت رده برای کسب اطلاعات استفاده کرد گفت: بله در هر نقطه‌ای از کشور امکان دسترسی به این اطلاعات وجود دارد و در واقع رده کاری را انجام می‌دهد که کاربر در نبود رده انجام می‌داده است، یعنی همان مسیری را که کاربر طی می‌کند تا به اطلاعات برسد را طی کرده‌ است و در کنار این اطلاعات، بازخوردها و تجربیات دیگر کاربرها را نیز در اختیار قرار داده است..

نورشید در خصوص هدف از شرکت در نمایشگاه الکامپ 97 گفت: این دومین دوره‌ای است که ما در الکامپ شرکت کرده‌ایم و هدف ما از حضور در این رویداد، معرفی رده به کاربران و آشنایی با اکوسیستم بوده است.

وی در ادامه در خصوص برنامه‌های آتی این شرکت افزود: ما به افزایش خدمات و گسترش آن و در نهایت امکان درآمدزایی از این بستر می‌اندیشیم. 

علاقه‌مندان جهت آشنایی و استفاده از اطلاعات رده می‌توانند به سایت این مجموعه به آدرس rade.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رده

ساده‌سازی مفاهیم بانکی، دسته‌بندی و توضیح روندِ کاری خدمات و مرور تجربهٔ دیگران به همراه بررسی برای آشنایی بیشتر مشتریان با بهترین خدمت متناسب با نیاز آن‌ها را انجام خواهیم داد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.