اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970507307876066

ابراز رضایت وزیر ارتباطات از سازمان میراث‌فرهنگی در حوزه دولت الکترونی

کد: 13970507307876066

https://goo.gl/XQdv31

، تهران , (اخبار رسمی): وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از غرفه سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه الکامپ، از فعالیت‌های سازمان میراث‌فرهنگی در حوزه دولت الکترونیک ابراز رضایت کرد.

 ابراز رضایت وزیر ارتباطات از سازمان میراث‌فرهنگی در حوزه دولت الکترونی
ابراز رضایت وزیر ارتباطات از سازمان میراث‌فرهنگی در حوزه دولت الکترونی

 محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد و با حضور در غرفه سازمان میراث فرهنگی از فعالیت های این سازمان در حوزه دولت الکترونیک اظهار رضایت کرد و این فعالیت‌ها را ستود.

وزیر ارتباطات در این بازدید از نزدیک در جریان اهم فعالیت های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حوزه دولت الکترونیک قرار گرفت و این فعالیت‌ها را فعالیت‌های مهم و ارزشمندی بر شمرد.

سیدرزگار پوراحمدی، سرپرست مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری سازمان میراث فرهنگی در این بازدید، توضیحاتی را در خصوص، پورتال جامع سازمان میراث‌فرهنگی، سامانه فروش بلیت الکترونیک موزه‌ها و اماکن تاریخی، دولت همراه شامل نظارت بر خدمات سفر، راهنمای الکترونیک موزه‌ها، میز خدمت الکترونیک، داشبورد مدیریت خدمت و ... به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه کرد.

بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ از 6 تا 9 مرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

غرفه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سالن 41 میزبان علاقه‌مندان و مهمانان گرامی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]