اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970508308206066

با «طرحان» دفتر فنی طراحی و چاپ خودتان را داشته باشید!

کد: 13970508308206066

https://goo.gl/YxxT7P

، تهران , (اخبار رسمی): پلتفرم طرحان که امسال پا به بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ نهاده، به منظور رفع مشکلات موجود در فرایند طراحی و چاپ راه اندازی شده است.

با «طرحان» دفتر فنی طراحی و چاپ خودتان را داشته باشید!
با «طرحان» دفتر فنی طراحی و چاپ خودتان را داشته باشید!

به گزارش روابط عمومی طراحان، با استفاده از طرحان‌ دیگر لازم نیست به چندین دفتر فنی بروید. این پلتفرم این امکان را به شما می دهد که طرح های مختلف را با هم مقایسه کنید  و به استاندارد خودتان برسید. همچنین به راحتی از تعرفه های لازم با خبر می شوید و این را بدانید که هزینه تحویل سفارش در استان های تهران و اصفهان رایگان است.

طرحان بر پایه رابطه غیر مستقیم طراح و مشتری ساخته شده است. طراح ها می توانند کارت ویزیت، سربرگ، کاتالوگ و هر چیز دیگری که طراحی کرده اند را پس از طی مراحل تعریف شده برای انتخاب به کاربران برسانند. پلتفرم طرحان‌ در سالن 9-8 الکامپ 2018 پاسخگوی مراجعین محترم است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]