کد: 13970508308266066

استفاده تاپ از تکنولوژی VR برای جذب مخاطبان در الکامپ ۹۷

کد: 13970508308266066

https://goo.gl/J4xDB4

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) با رونمایی از ۳ برنامه واقعیت مجازی و با استفاده از کانسپت «آرامش و راحتی» به معرفی نحوه خرید بلیت قطار، اتوبوس و هواپیما در قالب‌های متفاوتی اقدام کرد که با استقبال بازدیدکنندگان روبرو شد.

استفاده تاپ از تکنولوژی VR برای جذب مخاطبان در الکامپ ۹۷
استفاده تاپ از تکنولوژی VR برای جذب مخاطبان در الکامپ ۹۷
استفاده تاپ از تکنولوژی VR برای جذب مخاطبان در الکامپ ۹۷
استفاده تاپ از تکنولوژی VR برای جذب مخاطبان در الکامپ ۹۷

یاسر علیزاده مدیر روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) با اعلام خبر استفاده تاپ از تکنولوژی VR برای جذب مخاطبان در الکامپ ۹۷ گفت: «این شرکت در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی (VR) برای اولین بار به معرفی خدمات اپلیکیشن پرداخت الکترونیک تاپ پرداخت.»

وی افزود این شرکت با رونمایی از ۳ برنامه واقعیت مجازی و با استفاده از کانسپت «آرامش و راحتی» به معرفی نحوه خرید بلیت قطار، اتوبوس و هواپیما در قالب‌های متفاوتی اقدام کرد که با استقبال بازدیدکنندگان روبرو شد.

علیزاده گفت: «اپلیکیشن تاپ از کمپین جدید خود با عنوان «تاپ از شنبه» رونمایی کرد. در این جشنواره کاربران تاپ هر شنبه در یک قرعه‌کشی بزرگ شرکت داده خواهند شد و پس از انجام قرعه‌کشی به‌صورت زنده که از طریق صداوسیما و با نظارت ناظر سازمان برگزار می‌شود هر شنبه به ۷ برنده جایزه به مبلغ ۱۰ میلیون تومان و به یک نفر برنده ۳۰ میلیون تومان جایزه اهدا می‌شود.»

همچنین شرکت kala.ir از زیرمجموعه‌های این شرکت امکان خرید اینترنتی کالا را در اپلیکیشن تاپ فراهم آورده و کاربران با مراجعه به غرفه تاپ از بن تخفیف ویژه خرید از این سایت بهره‌مند می‌شوند.

مدیر روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در پایان به حمایت اپلیکیشن تاپ از جشن حافظ اشاره کرد و گفت: «برای اولین بار هنردوستان عزیز کشورمان می‌توانند چهره محبوب خود را از طریق اپلیکیشن تاپ انتخاب کنند و گزینه انتخاب رأی هم‌اکنون در اپلیکیشن فعال شده است.»

نمایشگاه الکامپ از ۶ الی ۹ مرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.