کد: 13970508308286066

چاپیروس، نرم افزار دانش بنیان مخصوص طراحی و چاپ در الکامپ 97

کد: 13970508308286066

https://goo.gl/NvYQat

، تهران , (اخبار رسمی): چاپیروس که به تازگی در نمایشگاه الکامپ 97 واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران معرفی شده، نرم افزار سرویس دهنده ای برای کسب و کارهای فعال در صنعت چاپ و طراحی است.

چاپیروس، نرم افزار دانش بنیان مخصوص طراحی و چاپ در الکامپ 97
چاپیروس، نرم افزار دانش بنیان مخصوص طراحی و چاپ در الکامپ 97

چاپیروس  نرم افزار سرویس دهنده ای برای کسب و کارهای فعال در صنعت چاپ و طراحی است. از ویژگی های این برنامه می توان به مدیریت یکپارچه واحدهای مختلف چاپخانه شامل سفارشات، بازاریابی و فروش، لجیتیک، حسابداری، مدیریت مشتریان، مدیریت کارکنان و … اشاره کرد.

این محصول دانش بنیان در الکامپ 2018 حضور دارد. از طریق چاپیروس می توانید به فرصت های جدید کسب درآمد، افزایش بهره وری و کسب مزیت رقابتی برسید. محاسبه قیمت چاپ به صورت خودکار، امکان طراحی به صورت آنلاین نیز از دیگر نکات قابل توجه این برنامه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.