کد: 13970510308939409

گفت‌وگو با مدیر فروش شرکت اک تک تکنولوژی کیش

اک‌تک تکنولوژی کیش، ارائه‌دهنده سیستم‌های یکپارچه نرم‌افزاری در الکامپ 97

کد: 13970510308939409

https://goo.gl/x2nuUv

، اصفهان , (اخبار رسمی): شرکت اک‌تک تکنولوژی کیش، ارائه‌دهنده خدمات مشاوره، پیاده‌سازی و استقرار سیستم‌های یکپارچه نرم‌افزاری و سخت افزاری است. این شرکت همزمان با ارائه خدمات استقرار ERP و تحلیل و طراحی سیستم‌های نرم‌افزاری، در زمینه‌ی ارائه خدمات سخت‌افزاری و شبکه نیز فعال است.

اک‌تک تکنولوژی کیش، ارائه‌دهنده سیستم‌های یکپارچه نرم‌افزاری در الکامپ 97
اک‌تک تکنولوژی کیش، ارائه‌دهنده سیستم‌های یکپارچه نرم‌افزاری در الکامپ 97

امیر منشوری مدیر فروش شرکت اک‌تک تکنولوژی کیش در خصوص این شرکت گفت: اک تک با بیش از 10 سال سابقه پیاده‌سازی سیستم‌های ERP و سیستم‌های HR برای مشتریان توانسته تاکنون موفق ظاهر باشد. این شرکت در فاز اول برای مشتریان بحث بهبود فرآیند را اجرا می‌کند، مستندات را قبل از اینکه شرکت وارد سیستم ERP یا VPMS شود، آماده می‌کند. شرکت اک تک در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارد یکی از این زمینه‌ها، HRMS است که سیستمی برای منابع انسانی است و شامل ماژول‌های مختلفی همچون بخش‌های حقوق و دستمزد، حضور و غیاب، ارزیابی عملکرد است. سیستم ERP اک تک، شامل ماژول‌های خرید و فروش، بازرگانی و تولید است که برای مشتریان بزرگی مثل شرکت سپاهان باتری، با بیش از 4 هزار نماینده در سراسر کشور و حدودا هزار نفر کاربر به صورت آنلاین و کلود (ابری) پیاده‌سازی شده است. از شرکت‌های دیگری که این سیستم برای آن اجرا شده است می‌توانیم به فولاد گستر، فولاد تربت حیدریه در زمینه فولاد و شرکت پارتیان پارت در زمینه تولید شمش سرب اشاره کنیم. اک تک تاکنون توانسته سیستم ERP را برای این شرکت‌ها به صورت موفق پیاده‌سازی کند و همین الان این شرکت‌ها به صورت آنلاین از طریق کلاد روی سیستم ERP در حال ثبت اطلاعات هستند. سرویس دیگری که ما ارائه می‌دهیم سرویس گزارشات BI با تحلیل داده و مشاوره در زمینه تحلیل داده است.

منشوری، هدف از شرکت در الکامپ 97 را اینگونه اعلام کرد: شرکت اک تک اولین بار است که در این نمایشگاه شرکت کرده است. با توجه به این که سیستم‌های ERP در ایران موفق نبوده است اک تک تصمیم گرفت اول پیاده سازی‌ها را انجام دهد و به موفقیت برساند و در نهایت بعد از اجرای موفق با دست پر با پشتوانه علمی بالا در نمایشگاه الکامپ 97 شرکت کند.

وی در خصوص وجه امتیاز خدمات این مجموعه نسبت به رقبای خود گفت: مزیت اصلی اک تک تکنولوژی در این است که قبل از این که سیستم ERP را پیاده‌سازی کند فرایندهای سازمانی را تحلیل و بررسی می‌کند و در صورت نیاز فرایندها را  بهبود داده تا  بهره‌وری رشد کند و تازه بعد از این مراحل داده‌ها وارد سیستم می‌کنیم. سیستم‌های EPR کلا خیلی انعطاف‌پذیر و بهینه نیستند، بنابراین ما سعی می‌کنیم فرایند را ابتدا بهبود داده و بهره‌وری را در آن فرایند بالا ببریم و بعدا وارد سیسیتم کنیم تا سیستم پاسخگوی نیاز مشتری باشد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت اک تک تکنولوژی می‌توانند به سایت شرکت به آدرس acctechco.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اک تک تکنولوژی کیش

شرکت اک تک تکنولوژی کیش در زمینه مشاوره، پیاده‌سازی و استقرار سیستم‌های یکپارچه نرم‌افزاری و سخت افزاری فعالیت خود را به‌صورت بین المللی از سال ۱۳۸۷ آغاز نموده است. این شرکت همزمان با ارائه خدمات استقرار ERP و تحلیل و طراحی سیستم‌های نرم‌افزاری، در زمینه‌ی ارائه خدمات سخت‌افزاری و شبکه نیز فعال می‌باشد که هماهنگی بین این خدمات نقش مهمی در بهبود وضعیت کسب و‌کار مشتریان ایفا نموده است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.