اطلاعات تماس
  • 021444*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970511309289443

نخستین پردازشگر خصوصی کشاورزی در ایران؛

میوه پلاس «کشاورزی قراردادی» را به ایران می‌آورد

کد: 13970511309289443

https://goo.gl/HYRNV2

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه مترقی‌ترین روش در خصوص مدیریت زنجیره تامین محصولات کشاورزی در جهان، روش «کشاورزی قراردادی» (Contract Farming) است که متضمن حذف حداکثری واسطه‌ها، ارتقاء معیشت کشاورزان، عرضه مستقیم محصولات کشاورزی «از زمین به منزل» و اعمال دقیق استانداردهای بهداشتی و کیفی بر تولیدات غذایی است.

میوه پلاس «کشاورزی قراردادی» را به ایران می‌آورد
فروشگاه اینترنتی میوه پلاس | miveplus.com

اصلی‌ترین دغدغه میوه پلاس ترویج روش «کشاورزی قراردادی» در ایران است

«میوه پلاس» نخستین پروسسور خصوصی کشاورزی در ایران است که هدف خود را اصلاح، بهبود و بهینه‌کردن کلیه اجزاء زنجیره تامین محصولات کشاورزی می‌داند. امروزه مترقی‌ترین روش در خصوص مدیریت زنجیره تامین محصولات کشاورزی در جهان، روش «کشاورزی قراردادی» (Contract Farming) است که متضمن حذف حداکثری واسطه‌ها، ارتقاء معیشت کشاورزان، عرضه مستقیم محصولات کشاورزی «از زمین به منزل» و اعمال دقیق استانداردهای بهداشتی و کیفی بر تولیدات غذایی است. از این رو «میوه پلاس» اصلی‌ترین دغدغه خود را ترویج این روش در ایران می‌داند و بر آن است تا پایان 2019 حداقل 25 درصد از کلیه محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی خود به آدرس miveplus.com خود را به شیوه کشاورزی قراردادی به بازار عرضه کند.

اهداف کمی ما در کشاورزی قراردادی شامل موارد زیر هستند:

  • ارتقاء درآمدی حداقل 10 درصدی برای کشاورزان طرف قرارداد تا پایان 2019
  • اجرای استاندارد HACCP در حداقل 5 درصد از محصولات فرآوری‌شده در زنجیره تامین میوه پلاس تا پایان سال 2019
  • فراتر رفتن از عرضه میوه و تره‌بار و توسعه تنوع محصولات عرضه‌شده در میوه پلاس به سوی عرضه کلیه محصولات روستا پایه از جمله عرقیجات، گیاهان دارویی، لبنیات سنتی، صنایع دستی روستایی، گوشت قرمز، سفید، ماکیان و … تا پایان 2019.
  • مدیریت پسماند محصولات از طریق ایجاد شبکه تولیدکنندگان خانگی و عرضه محصولات فرآوری‌شده طبیعی
  • ارتقاء مسئولیت اجتماعی شرکت در حوزه مدیریت منابع انسانی و استخدام حداقل ۲۰ درصد از نیروی انسانی مورد نیاز از میان خانواده‌های محروم

میوه پلاس اطلاعات مرتبط با پیشرفت به سوی این اهداف کمی را در گزارش‌های سالیانه خود به اطلاع کلیه سهامداران خواهد رساند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

میوه پلاس

«میوه‌پلاس» نخستین پروسسور خصوصی کشاورزی در ایران است که هدف خود را اصلاح، بهبود و بهینه‌کردن کلیه اجزاء زنجیره تامین محصولات کشاورزی می‌داند. امروزه مترقی‌ترین روش در خصوص مدیریت زنجیره تامین محصولات کشاورزی در جهان، روش «کشاورزی قراردادی» (Contract Farming) است که متضمن حذف حداکثری واسطه‌ها، ارتقاء معیشت کشاورزان، عرضه مستقیم محصولات کشاورزی «از زمین به منزل» و اعمال دقیق استانداردهای بهداشتی و کیفی بر تولیدات غذایی می‌باشد. از این رو «میوه‌پلاس» اصلی‌ترین دغدغه خود را ترویج این روش در ایران می‌داند و برآن است تا پایان 2019 حداقل 25 درصد از کلیه محصولات عرضه‌شده در فروشگاه اینترنتی خود را به شیوه کشاورزی قراردادی به کاربران عرضه نماید.

اطلاعات تماس
  • 021444*****
[نمایش اطلاعات]