اطلاعات تماس
  • 021444*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970515309969489

گفت‌وگو با سعید جعفری مدیر فروش مجموعه تجارت الکترونیک اول

تجارت الکترونیک اول، سامانه معاملات بین بنگاهی آنلاین

کد: 13970515309969489

https://goo.gl/PYwW77

، تهران , (اخبار رسمی): با اتمام الکامپ 97 بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه آی‌تی مانند تجارت الکترونیک اول توانستند با حضور قدرتمند و فعال خود در زمینه نرم‌افزارهای حوزه کسب‌وکار، موفقیت‌های قابل‌توجهی کسب کرده و با دستاوردهای بزرگ، سال کاری پس از این نمایشگاه را آغاز کنند. 

تجارت الکترونیک اول، سامانه معاملات بین بنگاهی آنلاین
تجارت الکترونیک اول، سامانه معاملات بین بنگاهی آنلاین
تجارت الکترونیک اول، سامانه معاملات بین بنگاهی آنلاین
تجارت الکترونیک اول، سامانه معاملات بین بنگاهی آنلاین

گفت: تجارت الکترونیک اول مجموعه‌ای از بخش‌های مختلف است که اولین و مهم‌ترین بخش آن اس.پی.یو پیام گستر است که توانسته نرم افزار CRM را با نام خود روانه بازار کند. بخش‌های مختلفی نیز در این مجموعه وجود دارد که از جمله آن می‌توان به "الوویپ" که در حوزه مرکز تلفن‌های بر بستر استریسک فعالیت می‌کند، "سبتاپرداخت" که در حوزه فین‌تک وارد شده است که دارای تکنولوژی‌های خاصی است که آن را متمایز می‌کند.

وی در ادامه افزود: از دیگر بخش‌هایی قابل ذکر در مجموعه تجارت اکترونیک اول، برند فرست (1st.ir) است که به عنوان مارکت‌پلیس شناخته می‌شود. این پلت‌فرم میزبان حدود 230 هزار تامین کننده است که هر کدام از این شرکت‌ها دارای یک ویترین اختصاصی در آن هستند و به راحتی می‌توانند کسب و کار آنلاین خود را داشته باشند.

جعفری در ادامه به مزیت کلی محصولات این شرکت اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین ویژگی همه محصولات پیام گستر، یکپارچگی آن‌هاست که به طور مثال وقتی خریدی در فروشگاه آنلاین انجام می‌شود، پرداخت آن توسط سبتاپرداخت و ثبت اطلاعات آن در سیستم ارتباط مشتریان CRM به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

وی در ادامه افزود: در دنیای کنونی و وضعیت فعلی بازار، اصلی‌ترین نکته که شرکت‌های مختلف به دنبال آن هستند همین یکپارچگی است که در کار آنها تسهیل ایجاد می‌کند. به همین دلیل نرم افزار CRM پیام گستر را به عنوان مهم‌ترین محصول خود به بازار عرضه کردیم که از صفر تا صد فروش و خدمات پس از فروش را در اختیار شرکت‌های مختلف قرار می‌دهد.
مدیر فروش مجموعه تجارت الکترونیک اول در ادامه با اشاره به آماری از این شرکت گفت: در حال حاضر حدود 2500 مشتری برای نرم افزار CRM داریم که به جرات می‌توان گفت بسیاری از برندهای مطرح کشور در حال حاضر مشتری آن بوده و از خدمات این مجموعه بهره‌مند هستند. مفتخریم به اینکه در بازار به عنوان لیدر این حوزه شناخته می‌شویم و سهم بالایی از آن را در اختیار داشته باشیم.

جعفری در پایان به موضوع حضور این مجموعه در الکامپ اشاره کرد و گفت: ما در هفتمین سال حضور خود در این نمایشگاه هستیم و علیرغم وضعیت اقتصادی موجود در سال 97 نیز توانستیم به حضور خود در الکامپ ادامه دهیم و ارتباط خود را با مشتریانمان حفظ کنیم. ما با هدف جذب نمایندگی و گسترش شبکه فروش وارد این رویداد شدیم و موفقیت‌های خوبی را نیز کسب کردیم.

گفتنی است که مخاطبین و مشتریان این شرکت می‌توانند از طریق وب سایت www.payamgostar.com به تمامی خدمات این شرکت دسترسی داشته باشند. همچنین مخاطبان می‌توانند با جستجوی کلمه «پیام گستر» و «تجارت اول» به تمامی بسترهای ارتباطی این شرکت در فضای مجازی دسترسی داشته باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تجارت الکترونیک اول

تجارت اول به آدرس www.1st.ir ، با توجه به نیاز کسب و کار ها به ارتباط صحیح تجاری با یکدیگر و با هدف سازماندهی این ارتباط از طریق تکنولوژی اطلاعات، بر بستر وب و بر اساس مدل تجارت بین بنگاهی یا B2B (Business to Business) طراحی و پیاده سازی گردیده است. تجارت بین بنگاهی مدلی از تجارت الکترونیک است که نیاز به یک زیر ساخت قوی و منسجم برای ایجاد ارتباط بین فروشندگان و خریداران در صنایع گوناگون دارد. این مدل کسب و کار با آنچه در سایت های فروش اینترنتی به صورت تبلیغات غیر حرفه ای دنبال می شود متفاوت است و تمرکز خود را بر برقراری ارتباط بین دو بنگاه اقتصادی قرار می دهد، نه دلالی معاملات! در میان انواع مدل های تجارت الکترونیک، تجارت بین بنگاهی (Business to Business) بیشترین حجم مبادلات را به خود اختصاص داده که تا پیش از این در ایران توجه قابل ملاحظه ای به آن نگردیده بود. امروز بانک اطلاعاتی تجارت اول شامل بیش از 230.000 کسب و کار فعال می باشد.

اطلاعات تماس
  • 021444*****
[نمایش اطلاعات]