کد: 13970527312199586

شرکت معماری شیپ فعالیت خود را در بخش‌های معماری و دکوراسیون داخلی دنبال می‌کند

گروه طراحی شیپ، فعال در حوزه معماری و دکوراسیون داخلی

کد: 13970527312199586

https://goo.gl/qdeuwS

، تهران , (اخبار رسمی): گروه طراحی شیپ، با بیش از ۱۵ سال سابقه به پشتوانه کادر مجرب وتیم اجرایی قوی، با بهره‌گیری از امکانات وسیع در معماری و دکوراسیون توانسته است با اجرای موفقیت‌آمیز طراحی های گوناگون در بسیاری از شرکت‌ها، ارگان‌ها و سازمان‌ها، اعم از دولتی، خصوصی با خلاقیت و نوآوری کارنامه‌ای درخشانی را رقم بزند.

طراحی نما مدرن توسط شرکت معماری شیپ
طراحی و اجرای کابیت و آشپزخانه توسط گروه طراحان شیپ
طراحی نما کلاسیک با جزئیات توسط گروه طراحی شیپ

گروه طراحی شیپ با بهره‌گیری از دانش فنی و تجربیات اجرایی، فعالیتش را در بخش‌های معماری و دکوراسیون داخلی به صورت طراحی و اجرای پروژه‌های اداری، تجاری، اقامتی، تفریحی، غرفه‌های نمایشگاهی دنبال می‌کند

معرفی گروه طراحی و معماری شیپ

گروه طراحی شیپ، با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان و پشتوانه کادر مجرب وتیم اجرایی قوی، با بهره‌گیری از امکانات وسیع و تجهیزات پیشرفته در حوزه‌های تبلیغات، معماری و دکوراسیون توانسته است با اجرای موفقیت‌آمیز پروژه‌های گوناگون در بسیاری از شرکت‌ها، ارگان‌ها و سازمان‌ها، اعم از دولتی، خصوصی و نیمه خصوصی با خلاقیت و نوآوری و ارائه خدمات با کیفیت، کارنامه‌ای درخشان و قابل اتکا را برای خود رقم بزند.

گروه طراحی شیپ مجموعه‌ای متشکل از کارشناسان زبده است که با بهره‌گیری از دانش ارزشمند نظری و فنی و تجربیات گرانقدر اجرایی، فعالیت خود را در بخش‌های معماری و دکوراسیون داخلی (مشاوره، ایده‌پردازی، طراحی، ساخت و اجرا) به صورت طراحی و اجرای پروژه‌های اداری، تجاری، اقامتی، تفریحی، غرفه‌های نمایشگاهی دنبال خواهد کرد.

اهداف کلان شرکت معماری شیپ

۱- افزایش رضایت‌مندی مشتریان

۲- افزایش کیفیت خدمات

۳- کاهش زمان ارائه خدمات

۴- افزایش بهره‌وری سازمانی، با تکیه بر نوآوری، خلاقیت و کار تیمی، به نحوی که موجب صرفه جویی و استفاده بهینه منابع در جهت تحقق اهداف شود.

چشم‌انداز ما

داشتن سازمانی متعالی برای برآورده‌سازی نیازهای مشتریان

ارزش‌های ما

۱- دیدگاه مشتری مداری به عنوان نقطه تمرکز ارزش‌ها

۲- خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی

۳- صداقت، درستکاری، اعتماد و پایبندی به تعهـدات

۴- قانونمندی و رعایت اصل احترام متقابل

۵- تلاش و پویایی تیمی ومشارکتی

۶- استفاده بهینه از منابع

جهت پیشبرد این اهداف آتلیه طراحی این واحد که متشکل از متخصصین و فارغ‌التحصیلان رشته‌های معماری و طراحی صنعتی است با هماهنگی و همکاری واحد تبلیغات خدمات مربوطه را ارائه می‌دهد.

در کنار بخش دفتری، واحد ساخت و اجرای پروژه‌های معماری (کارگاه تخصصی) این مجموعه با دارا بودن تجهیزات پیشرفته نیروی انسانی متخصص در حوزه‌های مختلف خدمات لازم را با بهترین کیفیت و کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می‌دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت طراحی و اجرایی شیپ

گروه طراحی شیپ مجموعه‌ای متشکل از کارشناسان زبده است که با بهره‌گیری از دانش ارزشمند نظری و فنی و تجربیات گرانقدر اجرایی، فعالیت خود را در بخش‌های معماری و دکوراسیون داخلی ( مشاوره، ایده پردازی، طراحی، ساخت و اجرا) به صورت طراحی و اجرای پروژه‌های اداری، تجاری، اقامتی، تفریحی، غرفه‌های نمایشگاهی دنبال خواهد نمود.

منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.