اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139709203328910438

یوتا الکترونیک، ارائه‌دهنده انواع دوربین مداربسته

کد: 139709203328910438

https://goo.gl/5HuixB

، تهران , (اخبار رسمی): دفتر یوتا الکترونیک از چندین نوع دوربین مداربسته استفاده می‌کند که در ادامه برای پی بردن به کارایی هر کدام توضیحی مختصر ارائه شده است.

یوتا الکترونیک، ارائه‌دهنده انواع دوربین مداربسته
انواع دوربین مداربسته

نظارت نقش بسیار مهمی در جامعه امروز دارد، با انتخاب یک دوربین مداربسته مناسب می‌توان تا حد زیادی امنیت محیطی و روزمره کسب و کار خود را بالا برد. با اینکه دوربین مداربسته می‌تواند برای بهبود امنیت بسیار مفید باشد اما بسیاری از افراد از مدل‌های مختلفی که این دوربین‌ها دارند به همراه کاربردهای آنها باخبر نیستند.

شاید با شنیدن دوربین مداربسته و همچنین نصب دوربین مداربسته تنها به جنبه ایجاد امنیت فکر کنید در صورتی که باید بدانید دوربین‌های مداربسته دارای انواع مختلفی دارد که هر کدام دارای یک‌سری از ویژگی‌ها و خصوصیت‌ها هستند و هیمن ویژگی‌ها و خصوصیت‌ها می‌تواند برای یک محیط ایجاد کننده نظارتی مفید باشد.

دفتر یوتا الکترونیک از چندین نوع دوربین مداربسته استفاده می‌کند که در ادامه برای پی بردن به کارایی هر کدام از  انواع دوربین مداربسته توضیحی مختصر ارائه شده است.

انواع دوربین مداربسته

دوربین مداربسته دام یا Dome Camera

دوربین مداربسته گلوله ای یا Bullet Camera

دوربین مداربسته C-mount

دوربین مداربسته روز / شب Day/Night Camera

دوربین مداربسته PTZ

۱- دوربین مداربسته دام

دوربین مداربسته Dome یکی از انواع دوربین‌های رایج مورد استفاده است این دوربین برای ایجاد نظارت در محیط‌های داخلی و خارجی بسیار مناسب بوده و به دلیل کل ظاهری آن که شبیه به گنبد است به نام دوربین مداربسته دام معروف شده است. این دوربین مدار بسته قابل نصب بر روی دیوار و سقف را دارد.

این  نوع از دوربین دارای ویژگی‌های مختلفی است و همچنین برندهای مختلفی در زمینه تولید این نوع از دوربین در حال فعالیت هستند دوربین مداربسته دام دارای رنج‌های مختلف قیمتی است که برای اطلاعات بیشتر می‌توان به فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته رجوع کرد.

مهمترین ویژگی‌های دوربین مداربسته دام:

- سهولت نصب

- ویژگی های ضد آب

- دید چشم IR

۲- دوربین مداربسته Bullet یا دوربین مداربسته گلوله

دوربین مداربسته Bullet برای محیط‌های باز مناسب است این دوربین‌ها به  صورت استوانه‌ای و طولانی هستند این دوربین‌ها معمولا دارای جنس رویه فلزی هستند که مناسب برای هر آب و هوایی است. می‌توان با استفاده از دوربین مداربسته Bullet فضاهای طولانی را مورد تصویربرداری قرار داد، این دوربین‌ها در برابر آب و هوای مختلف و گرد و غبار و سایر عوامل محیطی تاثیرگذار مقاوم بوده و به  آسانی قابل نصب هستند. انواع مختلفی از این دوربین‌ها در بازار موجود است که دارای ویژگی‌های لنز ثابت، لنز متحرک و همچنین دید در شب و دید در روز و سایر ویژگی‌های دیگر هستند برای خرید دوربین مداربسته فوق نیز می‌توان به فروشگاه یوتا الکترونیک مراجعه کرد.

مهمترین ویژگی‌های دوربین مداربسته Bullet

- دید چشم IR

- نصب و راه اندازی سریع

- وضوح تصویر با کیفیت بالا

۳- دوربین مداربسته C-mount

دوربین مداربسته C-mount یکی دیگر از انواع رایج دوربین مداربسته است. این دوربین دارای لنز قابل جدا شدن است. می‌توان به احتی لنز به کارگرفته شده در این دوربین را باز کرد و با سایر انواع لنزهای دیگر جابه جا کرد. با استفاده از این دوربین می‌توان فاصله‌ای تا بیش از ۱۲ متر را تصویربرداری کرد. مهمترین دوربین مداربسته C-mount همین تغییر لنز است که به راحتی قابل انجام است، همچنین بهتر است بدانید لنزهای استاندارد مورد استفاده برای این دوربین بین ۳۵ فوت تا ۴۰ فوت است.

مهمترین ویژگی دوربین مداربسته C-mount

- پشتیبانی از تغییر تکنولوژی

- موثر برای استفاده در محیط داخلی

- با توجه به اندازه بزرگ این دوربین بسیار برای محیط جلب توجه می‌کند (که به عنوان بازدارنده عمل می‌کند)

۴- دوربین مداربسته شبانه/شب یا Day/Night Camera

دوربین مداربسته Day/Night قابل استفاده برای محیط‌های ضعیف و همچنین محیط‌های معمولی هستند، این دوربین‌ها از چرغ‌های مادون قرمز داخلی استفاده نمی‌کنند و برای این کار از تراشه‌های بسیار حساس که می‌تواند تصاویر واضح در شب را ضبط کند استفاده می‌کنند این دوربین‌ها به این دلیل مناسب برای نظارت در فضاهای باز هستند چرا که دوربین‌های ip قادر به انجام آنها نیستند.

مهمترین ویژگی‌های دوربین مداربسته Day/Night

- ضبط در هر دو رنگ و سیاه و سفید.

- انواع مختلفی از اندازه‌های موجود

۵- دوربین مداربسته PTZ Pan

دوربین مداربسته PTZ Pan دارای ویژگی‌های بسیار جالبی است، خصوصیتی که این دوربین دارد این امکان را می‌دهد که دوربین را به چپ و راست یا بالا و پایین هدایت کرد یا همچنین زوم لنز دوربین را دورتر یا نزدیک‌تر کرد این دوربین زمانی استفاده می‌شود که حساسیت بسیار زیاد است و یک گارد محافظتی دوربین را کنترل کند.

مهمترین خصوصیت‌های دوربین مداربسته PTZ Pan

- دید در شب IR 200m

- زوم اپتیکال X36

- وضوح تصویر با کیفیت بالا

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

یوتا الکترونیک

دفتر یوتا الکترونیک مجری نصب انواع دوربین های مداربسته به صورتی حرفه ای می باشد اگر نیازمند نصب دوربین می باشید می توانید با ما در تماس باشید تا کارشناسان این مجموعه به صورت کامل شما را در جریان نصب دوربین مداربسته قرار دهند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی