اطلاعات تماس
  • 021442***** - 021442*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139711233472811051

با ایرانی رنت همکاری کنید

صنعت اجاره خودرو، صنعتی جدید

کد: 139711233472811051

https://goo.gl/qxNhfk

، تهران , (اخبار رسمی): صنعت اجاره خودرو (البته در ایران) هنوز به صورت کامل در جامعه به جایگاهی که باید و شاید نرسیده است ولی با گذشت زمان و افزایش نیازهای روز افزون افراد در زندگی، این صنعت رشد خود را نشان می‌دهد و هر چقدر زمان می‌گذرد بیشتر خلاء اجاره ماشین به چشم می‌خورد.

صنعت اجاره خودرو، صنعتی جدید
پیشنهاد سویچ خودرو برای ماشین اجاره ای

اجاره خودرو ارزان در تهران

صنعت اجاره خودرو، صنعتی جدید (البته در ایران) است که هنوز به به صورت کامل در جامعه به جایگاهی که باید و شاید نرسیده است ولی با گذشت زمان و افزایش های روز افزون افراد در زندگی، صنعت کرایه خودرو نیز رو به رشد است و هر چقدر زمان می‌گذرد بیشتر خلاء اجاره ماشین به چشم می‌خورد. در همین زمینه شرکت‌های اجاره خودرو تاسیس شدند که نیازهای مردم به خودرو را مرتفع سازند و اما چرا باید خودرو اجاره کنیم؟ جواب به این سوال در دنیای امروزی بسیار می‌تواند آسان باشد. در زندگی روزمره خود به مراتب از خودروها برای حمل و نقل استفاده می‌کنیم خواه خودروی شخصی باشد و یا عمومی، در نظر بگیرید که خودرو شخصی دچار نقص فنی شود و نیاز به خودرو داشته باشید، تکلیف چیست؟

برای انجام کارهای روزمره خود باید ماشین دیگری را خریداری کرد! و یا اینکه تصمیم دارید با دوستان و یا اقوام خود به مسافرت بروید ولی وسیله ‌ نقلیه مناسب و به تعداد نیاز در اختیار ندارید و یا برای قرارهای کاری خود نیاز به یک خودرو لوکس و مدرن دارید و یا اینکه یک روز رو دوست دارید با دوستان خود با اجاره کردن ماشین لوکس یک روز به یادماندنی و خاطره‌انگیز داشته باشید و یا خیلی از دلایل دیگر که شخص را مجاب به اجاره‌ی اتومبیل می‌کند تا بتوان به کارهای خود رسیدگی کرد.

اجاره خودرو بدون راننده، همراه با انواع بیمه‌ها از جمله بیمه بدنه و سرنشین، نداشتن هزینه‌های پنهان همچون افت قیمت اتومبیل، اطمینان کامل از سلامت فنی خودرو، تنوع انتخاب خودرو با توجه به نوع استفاده و مقصد و در امان بودن از هزینه‌های آزاردهنده تعمیر و ترمیم خودرو، تنها بخشی از مزیت‌های استفاده از خودروهای کرایه‌ای است که باعث جذابیت این سرویس در میان دیگر خدمات حمل و نقل شده است.

مهمترین دلیل عدم استقبال از سرویس خودروهای اجاره‌ای در کشور، پروسه دشوار کرایه خوردو و نیز شرایط اجاره خودرو از جمله ضمانت‌هایی همچون چک و سفته برای در اختیار گرفتن خودرو از شرکت ارائه دهنده است که متقاضیان استفاده از این خدمت را با دشواری‌های بسیاری مواجه می‌کند.

علاوه بر اینکه شرکت‌های اجاره خودرو در کشور از تنوع خودرو چندانی برخوردار نیستند و از عوامل مهم تاثیرگذار در عدم استقبال از این سرویس حمل و نقل در کشور است.

یکی از شرکت‌هایی که در زمینه اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده در تهران، همراه با خودروهای ایرانی و خودروهای خارجی، مبتکر طرح‌های بسیار جالبی است. ایرانی رنت است که موفق شده با استفاده از شیوه‌های نوآورانه ارائه خدمات، مشکلات مهم و اساسی صنعت اجاره خودرو را حل کند و اینگونه جایگاهی خاص برای خود در بین متقاضیان این سرویس فراهم کند و گامی بلند در راستای ارتقای صنعت اجاره خودرو در کشور بردارد.

خدمات ایرانی رنت:

گاهی اوقات نیاز است برای استقبال از مهمان‌های خاص خود از خودرو لوکس استفاده کرد و یا اینکه قرار مهم کاری داشت و پرستیژ برای شخص خیلی مهم است و او نیاز به یک خودرو لوکس دارد، ایرانی رنت با دارا بودن انواع خودروهای برند و لوکس می‌تواند به شخص کمک کند. یکی دیگر از خدمات ایرانی رنت اجاره ماشین عروس در به یادماندنی‌ترین شب زندگی است.

شرکت اجاره خودرو ایرانی رنت با در اختیار داشتن انواع خودروهای لوکس و خودروهای کلاسیک، خودرو کروک، اتومبیل شاسی بلند، ماشین اسپرت آماده ارائه خدمات به مشتریان است،

شرکت اجاره ماشین ایرانی رنت برای قرارهای کاری مانند رفتن به یک قرار مهم تشریفاتی و یا جشن عروسی که افراد نیاز به اجاره ماشین با راننده دارند خدمات ترانسفر تشریفاتی را در نظر گرفته است که می‌توان خودرو مورد نظر را همراه با راننده اجاره کرد.

اگر شخصی تصمیم به اجاره خودرو ارزان دارد، خدمات اجاره خودرو معمولی شامل خودروهای پایین رده و میان رده است که می‌تواند بهترین انتخاب برای سفرهای درون شهری و اجاره خودرو به مدت چند روز برای انجام کارهای روزمره، انجام کارهای اداری باشد. مزیت ایرانی رنت در قیمت و کیفیت مناسب خدمات است.

همچنین متقاضیان کرایه خودرو برای اجاره ماشین باید مدارکی به همراه داشته باشند که می‌توان از ایرانی رنت مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو را مشاهده کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت آشنایی بیشتر و استفاده از خدمات ایرانی رنت به سایت این شرکت به آدرس iranirent.ir مراجعه و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت اجاره ماشین ایرانی رنت

ایرانی رنت در زمینه اجازه ماشین فعالیت می کند اما ماموریت این کسب و کار اینست که تحولی بزرگ در روش اجاره ماشین و همینطور دسترس پذیری هر شهروند به اجاره مناسب ترین خودروها را در حالت ایده آل ایجاد کند.

اطلاعات تماس
  • 021442***** - 021442*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار