اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139712133531411276

سراج زر، برند محبوب سلبریتی‌ها

کد: 139712133531411276

https://goo.gl/fny8GA

، تهران , (اخبار رسمی): گالری طلا سراج زر که در زمینه طراحی و تولید زیورآلات با اسم فعالیت می‌کند، اخیرا به انتخاب اول سلبریتی‌ها تبدیل شده است.

سراج زر، برند محبوب سلبریتی‌ها
سراج زر، برند محبوب سلبریتی‌ها
سراج زر، برند محبوب سلبریتی‌ها
گالری طلا سراج زر
سراج زر، برند محبوب سلبریتی‌ها
پلاک اسم طلا سفارشی

از مهم‌ترین ویژگی‌های سراج زر می‌توان به کیفیت و ظرافت کار اشاره کرد. این مجموعه با به کارگیری خطاطان ماهر موفق به تولید محصولاتی چشم‌نواز شده است که آن را از سایر کارهای بازاری متمایز کرده است 

شیک پوشی از نکات مهم و ضروری سلبریتی‌ها است و به طور عمده این افراد مورد توجه عده کثیری از جامعه هستند و دوست دارند نزد طرفداران‌شان خاص و متفاوت به چشم آیند. به همین جهت این افراد در انتخاب برند حساسیت خاصی دارند. هویت برند،‌ کیفیت ساخت و طراحی محصول از عواملی است که در انتخاب این افراد تاثیرگذار است. در حال حاضر گالری طلای سراج زر، برند سلبریتی‌ها که اخیرا به انتخاب اول هنرمندان و افراد سرشناس تبدیل شده است، تحلیل و بررسی می‌شود.  حال سوال این است که چرا و چگونه این برند ایرانی به انتخاب محبوب سلبریتی‌ها تبدیل شده است؟

چرا پلاک اسم و چرا گالری سراج زر؟

طراحی و ساخت پلاک اسم طلا یکی از بهترین و خاص ترین انتخاب‌هایی است که می‌توان به کسانی که دوستشان داریم هدیه دهیم. روانشناسان معتقد هستند که اکثر افراد از شنیدن نام خود احساس خوبی پیدا می‌کنند. حال تصور کنید که نام با نهایت ظرافت ودقت از طلا ساخته شده و هدیه داده شود. فوق العاده است.

از مهم‌ترین ویژگی‌های گالری طلا سراج زر می‌توان به کیفیت و ظرافت کار اشاره کرد. این مجموعه با به کارگیری هنر استادان و خطاطان ماهر موفق به طراحی و تولید محصولاتی باکیفیت و چشم‌نواز شده است که محصولات آن را از سایر کارهای بازاری که با فونت‌های آماده کامپیوتری ساخته شده‌اند متمایز می‌کند. 

تنوع در انتخاب پلاک اسم طلا

از دیگر ویژگی‌های محصولات سراج زر ابتکار و خاص بودن تک تک نمونه کارها است. این مجموعه تمام سفارشات را به صورت منحصر به فرد طراحی می‌کند. اگر طلا و جواهر با استانداردها و معیارهای انتخابی خریده شود، مطمئنا افراد علاقه بیشتری به آن پیدا خواهند کرد و در نهایت هم از خرید خود راضی و خشنود خواهند بود.

از دیگر خصوصیت‌های گالری سراج طراحی به شکل برجسته و سه بعدی است که چشم نوازی پلاک طلا را دو چندان کرده و با طرح‌های صاف و تخت موجود در بازار قابل مقایسه نیست. افرادی که دوست دارند هدیه‌ای چشم نواز و ماندگار به شریک زندگی، دوست، یا فرد محبوب زندگی خود دهند، می‌توانند با مراجعه به سایت گالری طلا سراج زر و مشاهده نمونه کارها اقدام به سفارش کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سراج زر

گالری طلای سراج زر ،‌زیر نظر اتحادیه طلا و جواهر تهران طراح و تولید کننده تخصصی پلاک اسم ، دستبند اسم ،‌گوشواره اسم می باشد. این مجموعه با خلق طرح های بی نظیر و تولید محصولات با کیفیت ( سه بعدی )‌مفتخر به ساخت خاص ترین محصولات برای افراد خاص ،‌بسیاری از بازیگران ،‌هنرمندان و مدل ها )‌ می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]