اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139712183544311323

رونمایی از سایت احسان جی اف ایکس با هدف فروش فایل‌های لایه باز

کد: 139712183544311323

https://goo.gl/uboMGf

، مشهد , (اخبار رسمی): با هدف ارائه خدمات گرافیکی آنلاین و فروش مجموعه فایل‌های لایه باز و آموزش‌های مرتبط و کاربردی، از سایت احسان جی اف ایکس به آدرس ehsangfx.ir در اسفندماه 97 رونمایی شد.

رونمایی از سایت احسان جی اف ایکس با هدف ارائه خدمات و فروش فایلهای لایه باز
احسان جی اف ایکس بزرگترین و مورد اعتمادترین مرجع فروش مجموعه فایل های لایه باز

سایت ehsangfx.ir که یک سایت خدمات آنلاین و فروشگاه اینترنتی است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد ارائه خدمات گرافیکی آنلاین و فروش مجموعه فایل‌های لایه باز و آموزش‌های مرتبط و کاربردی را تسهیل کند.

احسان سماواتی، مدیرعامل احسان جی اف ایکس در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «باتوجه به نیاز طراحان، دفاتر طراحی و افراد عامه به طرح‌های گرافیکی لایه باز کاملا فارسی و ایرانی با قیمت‌های بسیار پایین همچنین انجام انواع سفارش‌های گرافیکی آنلاین موجب ساخت و بهره‌برداری از سایت احسان جی اف ایکس شد.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: «قیمت‌های پایین، انجام سفارشات در کوتاه‌ترین زمان ممکن، استفاده ساده از تمامی فایل‌ها بدون داشتن دانش علمی و نرم‌افزاری از جمله مزایای سایت احسان جی اف ایکس است»

گفتنی است احسان جی اف ایکس، به مناسبت این رونمایی، اقدام به ارائه تخفیف کرده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت احسان جی اف ایکس به آدرس ehsangfx.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

احسان جی اف ایکس

احسان جی اف ایکس بزرگترین و مورد اعتمادترین مرجع فروش مجموعه فایل های لایه باز

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]