اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139801193592311499

«وند برندینگ»، در بحران برندها رونمایی کرد

Direction Finder پکیجی برای مدیران برندها

کد: 139801193592311499

http://bit.ly/2IAsMFc

، تهران , (اخبار رسمی): ™ Direction Finder پکیجی برای برندینگ است که مدیران شرکت‌ها را همراهی می‌کند تا بتوانند روش برندینگ‌ خود را تدوین کنند. روش‌های مرسوم برندینگ استفاده از دفاتر مشاوره قابل اعتماد است که برای شرکت‌های کوچک و متوسط تناسب بودجه‌ای ندارد. یا روش‌های آزمون و خطایی. که گران‌تر از روش نخست تمام می‌شود.

™ Direction Finder
Direction Finder پکیجی برای مدیران برندها

با تغییر شرایط بیرونی، کسب‌‌وکارها مجبور هستند مدام تغییر مسیر دهند. این تعییر مسیر منجر به ضعف برند می‌شود. در چنین وضعیتی، استراتژی‌های برندینگ، مراقب خواهند بود تا قدرت برند همچنان حفظ شود

«وند برندینگ»، همکار Rob Janoff و Cato Brand Partners در ایران، پکیجی را رونمایی کرده است که مدیران شرکت‌های کوچک و متوسط را همراهی می‌کند تا بتوانند تمام استراتژی برندینگ‌ خودشان را تدوین کنند و بعد بتوانند آن را مدیریت کنند. این استدیوی برندینگ در معرفی این پکیج گفته این پکیج روشی متدولوژیک دارد که همه ویژگی‌های برند را به هم متصل می‌کند. پکیج ™ Direction Finder ابزاری را در اختیار مدیران قرار می‌دهد پس از تدوین استراتژی، آن را خلاصه کنند و در مواجه با هر ایده‌ای بتوانند آن را بر اساس استراتژی‌هایشان ارزیابی و اصلاح کنند. تهیه این پکیج در خارج از ایران از طریق حساب‌های پی‌پل و در ایران از طریق حساب‌های شبا قابل تهیه است. سازمان‌های دواطلبانه و خیریه‌ها می‌توانند ۸۰ درصد تخفیف، آن را دریافت کنند.

با تغییر شرایط بیرونی، کسب‌ و کارها مجبور می‌شوند مدام مسیرشان را تغییر دهند. این تعییر مسیر منجر به ضعف برندشان می‌شود. در این میان استراتژی‌های برندینگ به عنوان نقش کتاب مقدس کسب و کارها، هستند تا تصمیم‌ها را از شرایط هیجانی دور نگه دارد و در تغییر مسیرها هویت برند نابود نشود. اما آن‌چه در وضعیت فعلی هست، یا مشاوره‌های معتبر با حق‌مشاوره‌های بالاست، یا مشاوره‌های غیرقابل اعتماد و بدون تجربه است که در نهایت گران‌تر هم تمام می‌شوند.

کسب و کارهای کوچک و متوسط می‌توانند برای تحلیل وضعیت برندینگ‌شان و آشنایی با فاکتورهای برندینگ به سایت www.vandbranding.com مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]