اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139802053630911623

حرکتی نو به سمت احیای بافت سنتی شهری در ایران

کاهگل مصنوعی آریسا مناسب جهت نمای ساختمان

کد: 139802053630911623

http://bit.ly/2J0kJlj

، اصفهان , (اخبار رسمی): در پی احساس نیاز در مورد احیای نمادهای سنتی اصیل ایرانی و ارائه نمونه کارهای ناموفق و غیراصولی سایر برندهای موجود در بازار توسط شرکت‌های دیگر ودر پی تحقیقات گسترده مهندسان و مشاوران موفق به ساخت نمای بسیار قدیمی و سنتی و اصیل ایرانی (کاهگِل) شدند که با نام آریسا عرضه می‌شود.

کاهگل مصنوعی آریسا چیست :
کاهگل مصنوعی آریسا مناسب برای باغ ، رستوران سنتی ، خانه های قدیمی و ساختمان های امروزی

خمیر زیباساز آریسا (کاهگل مصنوعی) دارای مجوز رسمی از سازمان صنعت و معدن استان اصفهان است

از این خمیر که دارای رنگ‌های طبیعی و سنتی و به شکل کاهگل قدیمی است می‌توان در مرمت و بازسازی بناهای قدیمی و یا استفاده از نما در ساختمان‌های جدید استفاده کرد. عمده‌ترین مزیت این محصول کیفیت بالای آن است که ماندگاری بالای آن را موجب می‌شود. در کنار کیفیت این محصول به صرفه بودن آن در قیاس با سایر نماهای ساختمان از مزیت‌های دیگر آن محسوب می‌شود. این خمیر بسیار زیبا و ارزان قیمت‌تر از هر نوع نمای دیگر در داخل و خارج ساختمان مورد استفاده بسیاری از معماران در طراحی‌های‌شان قرار گرفته است و رضایت صد درصدی مصرف‌کنندگان خودرا به همراه داشته است.

این محصول بارها در سراسر ایران مورد استفاده قرار گرفته و عملکرد و ماندگاری آن رضایت مصرف‌کنندگان در حوزه‌های مختلف را در پی داشته است، با توجه به گستردگی این محصول، تیم کاهگل مصنوعی آریسا آماده همکاری و ارائه خدمت در سراسر ایران است.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 09055600768 تماس حاصل کنند و یا از سایت این مجموعه بازدید کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کاهگل مصنوعی آریسا

شعار آریسا زیباسازی محیط اطراف خود را به ما بسپارید زیرا که ما به شما بهترین ها را هدیه می کنیم شرکت آریسا تولید کننده انحصاری خمیر زیباسازآریسا در ایران است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل