اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139802223673811499

یک استدیوی برندینگ بین المللی مطرح کرد

پاشنه آشیل برندهای ایرانی

کد: 139802223673811499

http://bit.ly/2HgyDyv

، تهران , (اخبار رسمی): بدون داشتن «استراتژی و سلیقه‌ی دیزاین»، نمی‌توان برند موفقی ساخت. تمام برندهای موفق، بدون استثناء «استراتژی و سلیقه‌ی دیزاین» دارند، در حالی که عموم برندها و شرکت‌های ایرانی هیچ توجهی به این موضوع ندارند و این پاشنه آشیل بزرگی برای پروژه‌های برندینگ در ایران شده است.

پاشنه آشیل برندهای ایرانی
پاشنه آشیل برندهای ایرانی

‎وند برندینگ به عنوان استدیوی فعال در سطح بین‌المللی تنها به شرکت‌هایی مشاوره برندینگ می‌دهد که حداقل‌هایی از سلیقه را داشته باشند یا بپذیرند که در کار دیزاین ورود نکنند

 استدیوی VAND BRANDING که با دو آژانس‌‌ برندینگ  Rob Janoff LLC در آمریکا و Cato Brand Partners در استرالیا همکاری می‌کند و پروژه‌هایی در ایران، ایرلند، ایتالیا، لهستان، امارت متحده عربی و ژاپن پیش برده‌‌اند، معتقد است بدون داشتن «استراتژی و سلیقه‌ی دیزاین»، نمی‌توان برند موفقی ساخت. تمام برندهای موفق، بدون استثناء «استراتژی و سلیقه‌ی دیزاین» دارند، در حالی که عموم برندها و شرکت‌های ایرانی هیچ توجهی به این موضوع ندارند و این پاشنه آشیل بزرگی برای پروژه‌های برندینگ در ایران شده است.

کارشناسان این استدیو که مشاور برندهای نام آشنای بسیاری در صنعت‌های بانک، بیمه، بورس، بهداشت و چند استارتاپ موفق ایرانی است، معتقدند شرکت‌های بزرگ و کوچک ایرانی تا اندازه‌ای مشغول مسئله‌های تولید و مسئله‌های اقتصادی شده‌اند که سلیقه و دیزاین و برندینگ را فراموش کرده‌اند. نتیجه این شده است که از هزار فرسخی می‌توان یک برند ایرانی را از دیگر برندها تشخیص داد.

همین موضوع سد بزرگی برای برندهای ایرانی هم در بازار داخل و هم در بازار خارج شده است. و شرکت‌های ایرانی بی‌خبر از این موضوع، مدام در حال فرافکنی به مشکلات دیگرند. مخاطب هرگز استراتژی‌های برند را نمی‌خواند و هرگز نمی‌داند که در کارخانه‌ی آن برند چه می‌گذرد. مخاطب تنها دیزاین‌های یک برند را می‌بیند و بر اساس آن تصمیم می‌گیرد. مخاطب قیمت یک محصول را بر همین اساس می‌سنجد.

وند برندینگ به عنوان آژانسی فعال در سطح بین‌المللی تنها به شرکت‌هایی مشاوره برندینگ می‌دهد که حداقل‌هایی از سلیقه را داشته باشند یا بپذیرند که در کار دیزاین ورود نکنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]