اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139802263685111855

مرکز صحت سنجی آدرس فیزیکی (صاف) راه اندازی شد

کد: 139802263685111855

http://bit.ly/2Hpz89B

، تهران , (اخبار رسمی): مرکز صحت‌سنجی آدرس فیزیکی (صاف) به‌ منظور اعتبارسنجی و راستی‌آزمایی نشانی پستی (محل کار یا منزل) شهروندان ایرانی به نشانی اینترنتی saaf.center طراحی شده است تا به سازمان‌ها در گردآوری اطلاعات هویت مکانی مشترکان و تسهیل و تسریع خدمات‌دهی و صدور مجوز و گواهینامه‌ها یاری رساند.

مرکز صحت سنجی آدرس فیزیکی (صاف) راه اندازی شد
مرکز صحت سنجی آدرس فیزیکی (صاف) راه اندازی شد

مرکز صحت‌سنجی آدرس فیزیکی (صاف) به‌ منظور اعتبارسنجی و راستی‌آزمایی نشانی پستی (محل کار یا منزل) شهروندان ایرانی به نشانی اینترنتی saaf.center راه اندازی شده است

مرکز صحت‌سنجی آدرس فیزیکی (صاف) به‌ منظور اعتبارسنجی و راستی‌آزمایی نشانی پستی (محل کار یا منزل) شهروندان ایرانی به نشانی اینترنتی saaf.center طراحی شده است تا به سازمان‌ها در گردآوری اطلاعات هویت مکانی مشترکان و تسهیل و تسریع خدمات‌دهی و صدور مجوز و گواهینامه‌ها یاری رساند. برای مثال، کسب‌و‌کارهای آنلاین از جمله درخواست‌کنندگانی هستند که مرکز صاف، هویت مالک و نشانی فیزیکی آن‌ها را احراز می‌کند.

مرکز صحت سنجی آدرس فیزیکی (صاف) به همت گروه شرکت‌های تجارت مجازی اوکسین جهت  انجام فرآیند احراز آدرس فیزیکی شهروندان و صاحبان کسب و کار بنیاد نهاده شده است، که از ناوگان اختصاصی ارسال مرسولات در تهران و به زودی در کلان‌شهرها بهره‌مند است و برای برقراری پوشش سراسری در کل کشور با پست جمهوری اسلامی در ارسال مرسولات همکاری می‌کنند.

لازم به توضیح است که فرآیند اجرایی مرکز صاف با درخواست متقاضی آغاز می شود و با ارسال بسته حاوی کد احراز به آدرس اعلامی از سوی متقاضی و ورود کد در سامانه پایان می‌پذیرد، که امنیت ارسال در این طرح کاملا تضمین شده است.

فرآیند صحت سنجی آدرس فیزیکی در مرکز صاف در شهر تهران، از زمان درخواست متقاضی در کمتر از 24 ساعت انجام می‌پذیرد، که این مهم به زودی در 7 کلانشهر کشور نیز پیاده‌سازی می‌شود، در سایر نقاط کشور به منظور صحت سنجی آدرس فیزیکی از شبکه سراسری پست جمهوری اسلامی برای ارسال بسته‌های حاوی کد احراز آدرس، استفاده خواهد شد.

صحت‌سنجی آدرس‌های فیزیکی، مبتنی بر کدپستی 10 رقمی مکان، همراه شماره ملی شخص حقیقی یا شناسه ملی شخص حقوقی درخواست‌کننده انجام می‌شود. پس از ثبت هر درخواست در سامانه تحت‌وب، مرکز صاف یک کُد یکتای حداقل 12 رقمی تولید می‌کند. این کد روی برگه مخصوصی چاپ و در یک پاکت ایمن به نشانی اعلام‌شده فرستاده می‌شود. در صورت معتبر بودن آدرس و تأیید هویت فرد یا سازمان درخواست‌کننده در محل و تحویل بسته به شخص، ورود کد به‌وسیله او در سامانه پس از Login، به‌منزله تأیید صحت‌سنجی است.

مزیت‌های صاف

مرکز صحت‌سنجی آدرس فیزیکی (صاف) بر پایه تجارب گروهی متخصص و توانمند در گروه شرکت‌های اوکسین بنیاد نهاده شده است. طراحی و پیاده‌سازی این پروژه به پشتوانه ساعت‌ها تحلیل و هم‌فکری کارشناسان و مدیران سازمانی صورت گرفته است. از میان مزایای صاف، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- بهره‌مندی از توان ناوگان اختصاصی اوکسین اکسپرس، در تهران و کلان‌شهرها

- همکاری با پست به‌عنوان شریک مستقیم تجاری، برای برقراری پوشش سراسری

- اعتبار یکسان تأییدیه صاف نزد تمامی سازمان‌های عضو

- امکان تعیین مدت اعتبار صحت‌سنجی براساس نیاز هر سازمان

- پایش هوشمند و جلوگیری از تأیید درخواست‌های تکراری و متعدد با اهداف سوء

- انعطاف‌پذیری و امکان شخصی‌سازی (Customize) سامانه برای هر سازمان

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز صحت سنجی ادرس فیزیکی ( صاف)

سامانه صحت‌سنجی آدرس فیزیکی (صاف) به‌منظور اعتبارسنجی و راستی‌آزمایی نشانی پستی (محل کار یا منزل) شهروندان ایرانی طراحی شده است تا به سازمان‌ها در گردآوری اطلاعات هویت مکانی مشترکان و تسهیل و تسریع خدمات‌دهی و صدور مجوز و گواهینامه‌ها یاری رساند. برای مثال، کسب‌و‌کارهای آنلاین از جمله درخواست‌کنندگانی هستند که مرکز صاف، هویت مالک و نشانی فیزیکی آن‌ها را احراز می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]