اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803043711411808

بهترین و موثرترین روش تبلیغاتی با تلویزیون شهری

کد: 139803043711411808

http://bit.ly/2Mf9p8s

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه روند تکمیلی تابلوهای تبلیغاتی، تلویزیون شهری پا به عرصه گذاشت که یکی از مناسب‌ترین و تاثیرگذارترین شیوه تبلیغات بصری محسوب می‌شود. تابلو تبلیغاتی حاوی انواع مختلفی از جمله تابلو نئون، تابلو استیل، تابلو برجسته، تابلو چلنیوم طلایی، تابلو فلکسی، تابلو ال‌ای‌دی و تلویزیون شهری است.

بهترین و موثرترین روش تبلیغاتی با تلویزیون شهری
تلویزیون شهری ایمن نورتاب

افراد و کسب و کار‌ها برای شناساندن خود به مشتریان نیاز به تبلیغات در زمینه مربوطه دارند. روش‌های تبلیغات متفاوتی برای معرفی برند موجود است یکی از این روش‌ها ساخت تابلو تبلیغاتی است. تابلو تبلیغاتی حاوی انواع مختلفی از جمله تابلو نئون، تابلو استیل، تابلو برجسته، تابلو چلنیوم طلایی، تابلو کامپوزیت، تابلو فلکسی، تابلو پلکسی گلاس، تابلو ال‌ای‌دی و تلویزیون شهری است که امروزه نصب بیلبوردهای تبلیغاتی و تلویزیون شهری گستره زیادی پیدا کرده است و افراد هنگام عبور از بزرگراه‌ها و معابر بزرگ شاهد این تابلوهای غول پیکر هستند. علت استفاده فراوان از این تابلوها تاثیر بصری آن بر ذهن مخاطب است.

تلویزیون شهری یا Large LED Display چیست؟

نوع ویژه‌ای از نمایشگرهای تابلو ال‌ای‌دی است که به صورت تلویزیون آفلاین و تلویزیون آنلاین، مانند تابلو روان قابلیت پخش عکس و فیلم در سایز بزرگ را دارد. برای ساخت این نوع نمایشگرهای تبلیغاتی نیز از ماژول استفاده می‌شود به طوری که ماژول‌های به کار رفته در آن کاملا ضد آب بود و در برابر اشعه ماورا بنفش کاملا مقاوم هستند. نمایشگرهای تلویزیون شهری دارای 16 میلیون رنگ با تراکم ورزولوشن متفاوت در بازار تابلوهای تبلیغاتی موجود هستند که با توجه به بودجه و سلیقه مشتری انتخاب و نصب تابلو در محل مدنظر صورت می‌گیرد.

آموزش ساخت تلویزیون شهری:

تلویزیون‌های شهری تابلوهای غول پیکری هستند که همانند تابلو ال‌ای‌دی از کنار هم قرار گرفتن ماژول ال‌ای‌دی فول کالر تشکیل شده است. با کنار هم قرار دادن کابینت‌های جداگانه با اندازه‌هایی با ابعاد یک متری و سپس با تعبیه ماژول led که به صورت بلوک های مربع و یا مستطیل شکل هستند ساخته می‌شود و به فاصله بین پیکسل‌های ماژول، دات پیچ می‌گویند که این دات پیچ‌ها بر اساس میلی‌متر اندازه‌گیری شده و فاصله مرکز تا مرکز دو پیکسل مجاور را به نمایش می‌گذارد. روشنایی هر ماژول از لامپ‌های کوچک LED تامین می‌شود.

انواع تلویزیون‌های شهری:

1) RGB :

در این روش هر پیکسل تشکیل‌دهنده ماژول، حاوی یک LED قرمز، یک LED سبز و یک LED آبی است.

2) 2RGB :

در این روش به جای یک رنگ قرمز و سبز و آبی هر پیکسل از دو رنگ تشکیل شده است.

عوامل تاثیرگذار بر کیفیت تصاویر نمایشی در تلویزیون شهری

دات پیچ: همان‌طور که مطرح شد دات پیچ، فاصله مرکز تا مرکز پیکسل‌ها است. تراکم دات پیچ درمیزان کیفیت نمایشی تصویر بسیار حائز اهمیت است. ازدیاد آن‌ها باعث کمبود کیفیت می‌شود. هر چه میزان دات پیچ کمتر و تراکم پیکسل بیشتر شود تصویر نمایشی با کیفیت‌تر خواهد بود.

رزولوشن تصویر: میزان کل پیکسل‌های موجود در نمایشگر تعیین‌کننده رزولوشن تصویر هستند. هر چقدر تعداد پیکسل‌ها بالاتر باشد کیفیت نهایی بهتر می‌شود. رزولوشن تصویر بر حسب ماتریس در ابعاد سطر و ستون به دست می‌آید .

شدت نور: نوع LED‌های به کار رفته در تابلو روان و یا تلویزیون شهری بسیار حائز اهمیت است. هر چه LED‌ها باکیفت‌تر و مرغوب‌تر باشند نوردهی بهتری خواهند داشت.

زاویه دید: تابلو باید در مکانی نصب شود که از مقابل و از هر جهتی در مسیر رفت و آمد، زاویه دید کافی داشته باشد.

به طور کلی در ساخت تلویزیون شهری تنوع ماژول‌ها با فاصله‌های پیکسلی متفاوت موجود است که این تفاوت تنوع‌ها تعیین کننده کیفیت تلویزیون شهری است.

شرایط و ضوابط لازم برای نصب تلویزیون شهری:

 • کسب مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد
 • پیروی از ضوابط و مقرارت عمومی شرکت‌ها، کانون‌ها و موسسات
 • کسب مجوز از شهرداری

کارکردهای تلویزیون شهری:

تبلیغات محیطی:

شامل نصب تابلوهای تبلیغاتی مرتبط با کسب و کارها در معابر، بزرگراه‌ها و میادین شهری است.

اطلاع رسانی:

یکی دیگر از کارکردهای تابلو ال‌ای‌دی بزرگ یا تلویزیون شهری، اطلاع رسانی و پخش اخبار و رویدادها شامل زمان برگزاری کنسرت‌ها، همایش‌ها، سمینارها و دیگر موارد است.

مزایای تلویزن شهری:

 • ماژول‌های آن فول کالر است و انواع رنگ‌ها را ساپورت می‌کند.
 • بازدهی بالایی ارائه می‌دهد.
 • توان برق مصرفی آن پایین است.
 • کیفیت بالایی در نمایش تصاویر دارد.
 • مقاوم در برابر شرایط محیطی و آب و هوایی است.
 • ضد آب
 • پیاده‌سازی در اندازه‌های دل‌خواه
 • پخش تصاویر به صورت شفاف و درخشنده
 • زاویه دید کامل 

افراد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ایمن نورتاب مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تابلوسازی ایمن نورتاب

گروه تحقیقاتی-تولیدی ایمن نورتاب پس از چندین سال تلاش بی وقفه و با بهره گیری از علوم روز دنیا و همچنین استفاده از هوش و توان متخصصان ایرانی ، موفق به تلفیق تکنولوژی و هنر شده و موفق به تولید محصولاتی منحصر بفرد با کیفیتی بالا در سه حوزه خدمات ایمنی و تابلو سازی و خدمات چاپ شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]