اطلاعات تماس
  • 051*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803073717811770

چطور فروش آژانس مسافرتی خود را افزایش دهیم؟

کد: 139803073717811770

http://bit.ly/2Mcwmch

، مشهد , (اخبار رسمی): درآمد یک آژانس صرفا از فروش بلیط و تور حاصل می‌شود. بنابراین بهتر است آژانس‌ها روشی را برای افرایش فروش خود داشته باشند در ادامه روشی که بتواند به فروش بیشتر تورهای مسافرتی و افزایش درآمد آژانس‌ها کمک کند اشاره خواهد شد.

چطور فروش آژانس مسافرتی خود را افزایش دهیم؟
چطور فروش آژانس مسافرتی خود را افزایش دهیم؟
چطور فروش آژانس مسافرتی خود را افزایش دهیم؟
چطور فروش آژانس مسافرتی خود را افزایش دهیم؟

بهترین راه مطلع کردن مشتریان از تخفیف‌ها و آفرها و بهترین تورهای لحظه آخری برای صاحبان یک آژانس هواپیمایی این است که یک پیامک ناقابل به شماره موبایل مشتریان خود ارسال کنند، شاید تا به حال خیلی از آژانس‌‌های مسافرتی از همین روش استفاده کرده باشند اما ارسال بدون هدف و رندوم SMS به تعدادی شماره موبایل اثربخش نیست و بازده زیادی ندارد.

بهتر است پیامک فقط به مشتریان ارسال شود. اما چطور شماره موبایل مشتریان را می‌توان جمع آوری کرد؟ راه حل این کار ساده است، کافی است یک دستگاه ذخیره شماره موبایل دایرکت روی کانتر آژانس هواپیمایی گذاشته شود و از مشتریانی که برای خرید بلیت هواپیما و تورهای گردشگری به آژانس رجوع می‌کنند خواست شماره موبایل خود را در دستگاه وارد کنند (حتی برای مشتریان تلفنی نیز می توان از آن‌ها اجازه گرفت و شماره‌شان را وارد دایرکت کرد)  و دیگر تمام! از این به بعد می‌توان تورهای لحظه آخری خود را برای آنها پیامک کرد؛ فقط برای مشتریان خود و کاملا هدفمند!

افرادی که تصمیم به خرید دایرکت، دستگاه ثبت شماره موبایل دارند باید بدانند این دستگاه به آنها چه امکاناتی خواهد داد، پس در ادامه  این امکانات مرور می‌شود:

1- شماره مشتری بلافاصله بعد از وارد شدن در پنل دستگاه دایرکت ذخیره می‌شود؛ یک بار برای همیشه!

2- به محض وارد شدن یک شماره در دستگاه دایرکت، متنی که مشخص شده است برای آن شماره پیامک می‌شود. می‌توان لینک شبکه‌های اجتماعی خود را در آن متن قرار داد و از مشتریان خواست پیج اینستاگرام را فالو کنند؛ اما این آخر داستان نیست! چون می‌توان فهمید کدام مشتری پیج را فالو کرده و کدام یک فالو نکرده است، بنابراین بعد از مدتی دوباره می‌توان برای مشتریانی که پیج‌ را فالو نکرده‌اند یک پیامک جدید فرستاد و درخواست کرد به جمع فالورها اضافه شوند.

3- همچنین می‌توان پس از ذخیره تعدادی شماره موبایل با مراجعه به پنل دایرکت یک پیامک انبوه برای همه ارسال کرد.

مشتریان با رضایت کامل شماره خود را داده‌اند و منتظر دیدن پیامک‌های تورهای لحظه آخری هستند. پس چون مشتری با رضایت شماره خود را داده، پیامک، حتی برای کسانی که اس ام اس‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز ارسال خواهد شد.

4- یکی از مزیت‌های داشتن دستگاه ذخیره شماره موبایل دایرکت این است که جایگزین خوبی برای کارت ویزیت است؛ کارت ویزیتی که به مشتری داده می‌شود نهایتا از لحظه دریافت تا لحظه رسیدن به اولین مکان مثل خانه یا اداره در جیب او خواهد بود و بعد از آن مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار کارت ویزیت است! اما با یک پیامک که هم هزینه کم‌تری دارد و هم اثر بیشتری، می‌توان کارت ویزیت خود را به داخل گوشی مشتری کشانید!

پس آژانس‌های هواپیمایی که می‌خواهند مشتری‌های خود را از تورهای لحظه آخری باخبر کنند بهتر است در خرید دایرکت تعلل نکنند. این دستگاه را هم اکنون می‌توان از دیجی کالا خریداری کرد یا برای خرید مستقیم از شرکت عصر فرا ارتباط ، عدد 8 را به شماره 30008032 پیامک کنند تا همکاران این مجموعه با آنها تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دایرکت

دایرکت محصول شرکت عصر فرا ارتباط است. این شرکت در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده است و در زمینه خدمات پیام کوتاه فعال است. برخی دیگر از محصولات ما عبارتست از : اولین و تنها وب سایت ارائه دهنده خدمات ایمیل مارکتینگ در ایران mailchi.in اولین سایت ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از روی نقشه payamap.ir ارائه خدمات پیام کوتاه به برنامه نویسان AFE.ir

اطلاعات تماس
  • 051*****
[نمایش اطلاعات]