اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803273774511998

چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی برگزار می‌شود

کد: 139803273774511998

http://bit.ly/2Rjq0Xh

، (اخبار رسمی): چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی به همت انجمن متخصصان روابط عمومی تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی برگزار می‌شود
چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی برگزار می‌شود

به گزارش کمیته ارتباطات انجمن متخصصان روابط عمومی، این جشنواره دارای دو بخش اصلی رقابتی و آموزشی است.

در بخش رقابتی این جشنواره 10 سرفصل پیش‌بینی شده است که در آن آثار رسیده در بخش های ادبیات (مستندسازی و داستانسرایی)، برنامه انتشاراتی و انتشارات اصلی مانند کتاب، نشریه داخلی ( در هفت شاخه: (۱) سرمقاله، (۲) مقاله، (۳) گزارش، (۴) خبر، (۵) صفحه خوانندگان، (۶) مصاحبه و (۷) صفحه آرایی) بروشور و ویژه نامه مورد ارزیابی قرار می گیرند.

هنرهای تجسمی/ بصری (پوستر، اینفوگرافی، عکس و کاریکاتور)، رسانه‌های دیداری و شنیداری (فیلم‌های مستند، تیزر، کلیپ،انیمیشن، موشن گرافیک و برنامه های ویدیوئی کوتاه) و رسانه های دیجیتالی (وبسایت، مولتی مدیا، برنامه‌های کاربردی، پیام رسان های موبایلی و رسانه های اجتماعی) از دیگر سرفصل‌های این بخش به شمار می‌آید.

بر اساس این گزارش، پنجمین همایش تخصصی تولید محتوا در روابط عمومی نیز همزمان با این جشنواره برگزار خواهد شد.

چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با همکاری دست‌اندرکاران روابط عمومی سازمان‌ها، موسسه‌های دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان و دانشجویان این رشته در دو سطح ملی و استانی برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف آشنایی با اصول و استانداردهای نشر در روابط عمومی و ارایه آثار و تجارب موفق ادارات روابط عمومی در حوزه انتشارات برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در جشنواره می‌توانند به سایت شارا به آدرس www.shara.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 88617576 و 88617577 در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران

شارا که کار خود را از فرودین 1390 آغاز کرده، در کنار کار حرفه ای خبررسانی، بخش های متنوع دیگری را برای ارایه آموزش های کاربردی و دسترسی آسان علاقمندان به استانداردهای روابط عمومی راه اندازی کرده است. شارا علاوه بر ارایه و انتشار مقالات روابط عمومی، اطلاعات جامعی در خصوص نیازمندی های کارشناسان این بخش در حوزه های عمومی منتشر می کند و این بروز رسانی تقریبا در تمام ساعات شبانه روز ادامه دارد تا مطالب در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار مخاطبان قرار گیرد. شارا شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران، رسانه ای برای روابط عمومی هاست که در آن می توانید آخرین مباحث حوزه روابط عمومی، ارتباطات، روزنامه نگاری، بازاریابی، تبلیغات، مدیریت و رسانه های جدید ... را مطالعه کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]