برگزاری دومین کنفرانس ملی مدارس کارآفرین در آبانماه 98

کد: 139803293781112216

http://bit.ly/2Rxb5cb

، اصفهان , (اخبار رسمی): دومین کنفرانس ملی مدارس کارآفرین «با رویکرد برنامه ریزی درسی» در پاییز 1398 توسط مجتمع آموزشی کارآفرینی اندیشه و دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان(خوراسگان)، با حمایت نهادها و دانشگاه‌های معتبر سراسر کشور در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می‌شود.

دومین کنفرانس ملی مدارس کارآفرین
دومین کنفرانس ملی مدارس کارآفرین آبان 98

دومین کنفرانس ملی مدارس کارآفرین، در ادامه نخستین کنفرانس ملی مدارس کارآفرین تیرماه 1397در اتاق بازرگانی اصفهان در راستای اهداف مجتمع آموزشی کارآفرینی اندیشه با چشم انداز «مدرسه‌ای کارآمد با برنامه جامع کسب و کار و نوآور برای تمام دوره‌های تحصیلی در جهت تربیت نیروی انسانی خلاق، کارآفرین، مقتصد، ماهر، متعهد، مسئولیت پذیر، آینده نگر و آماده ورود به زندگی شایسته فردی، خانوادگی و اجتماعی بر اساس معیارهای نظام اسلامی» در 10 محور برگزار می‌شود.

بررسی محورهای کنفرانس

اهداف مبتنی بر کارآفرینی در برنامه درسی پیش دبستانی و دبستان، فلسفه کارآفرینی در برنامه درسی پیش دبستانی و دبستان، محتوای مبتنی بر کارآفرینی در برنامه درسی پیش دبستانی و دبستان، روش‌های مبتنی بر کارآفرینی در برنامه درسی پیش دبستانی و دبستان، راهبردهای تدریس کارآفرینی در برنامه درسی پیش دبستانی و دبستان، محیط و فضای کارافرینی در برنامه درسی پیش دبستانی و دبستان، فعالیت‌های مبتنی بر کارآفرینی در برنامه درسی پیش دبستانی و دبستان، شیوه‌های ارزشیابی مبتنی بر کارآفرینی در برنامه درسی پیش دبستانی و دبستان، تجارب کشورهای منتخب مبتنی بر کارآفرینی در برنامه درسی پیش دبستانی و دبستان.

جایگاه کارآفرینی در رویکردهای جهانی آموزش پیش دبستانی و دبستان (مونته سوری(ایتالیا)، الگوهای اسکوپ (ایالات متحده)، رجیو امیلیا (ایتالیا)، الگوی بانک استریت (ایالات متحده)، الگوی انتاریو (کانادا).

تاریخ برگزاری این رویداد آبان ماه است که محل آن اتاق بازرگانی اصفهان است. دریافت چکیده مقالات از 1 الی 30 مرداد آغاز شده و تاریخ دریافت اصل مقالات 31 مرداد الی 31 شهریور است. همچنین تاریخ ثبت نام کارگاه‌های آموزشی 1 الی 10 آبان است. اعلام نتایج داوری مقالات از 1 مهر الی 30 مهر انجام می‌شود. 

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت  به آدرس andishehsch.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجتمع آموزشی فرهنگی کارآفرینی اندیشه

آنچه که در مدرسه کارآفرینی اندیشه اتفاق میافتد نه تنها مهارت آموزی نیست بلکه مدرسه ای است به نام entrepreneurship school با ساختار و محتوایی کاملا متفاوت که در آن آموزش از طریق کارآفرینی اتفاق می افتد و در نهایت خروجی آن تربیت دانش آموزی خلاق، کارآفرین، متعهد، مسئولیت پذیر، آینده نگر، ماهر، چند بعدی در همه زمینه های اجتماعی – فرهنگی – اقتصادی و سیاسی و آماده ورود به زندگی شایسته فردی، اجتماعی و خانوادگی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش