اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804063806812270

اجاره ویلا در ماسال، اولسبلنگاه تنها یک رویا نیست

سفری خوش و به یاد ماندنی به ماسال در دل این طبیعت رویایی

کد: 139804063806812270

http://bit.ly/2LtSc9b

، کرج , (اخبار رسمی): دشتی سرسبز و پهناور در روستاهای ییلاقی ماسال را در خیال تصور کنید که چشم اندازی زیبا و دل انگیز به جنگل و شالیزار دارد. انگار گوشه‌ای از بهشت در یک روستای بکر و زیبای کوهستانی دیده می‌شود. ییلاق زیبای ماسال در غرب استان گیلان و در میان کوه‌های سبز تالش قرار گرفته است.

سفری خوش و به یاد ماندنی ماسال در دل این طبیعت رویایی،
سفری خوش و به یاد ماندنی به ماسال در دل این طبیعت رویایی

در ادامه در مورد شهری مرتفع و ییلاقی با زیبایی‌های وصف نشدنی صحبت می‌شود؛ ماسال شهری است که در میان شهرهای خلخال، فومن، صومعه سرا و رضوانشهر احاطه شده است. افرادی که روحیه طبیعت گردی در طبیعت بکر وزیبا را دارند، اینجا دقیقا جای آنهاست. ماسال این عروس زیبای گیلان شهریست در میان رشته کوه‌ها و به همین دلیل بر آن نام کوهساران را گذاشته‌اند.

نام ماسال هم به تفکیک مس و آل به معنای کوه وار یا کوه مانند است. وجود جنگل‌ها و ییلاق‌های زیبا و خوش آب و هوا، آبشارهای عظیم و آب و هوای معتدل و مرطوب، ماسال را به بهشتی کوچک در دل دشت‌های سرسبز شمال تبدیل کرده است.

با اجاره ویلا در ماسال یک خاطره زیبا و به یاد ماندنی از زندگی در روستا ایجاد می‌شود. هر سبک و روحیه‌ای که برای سفر وجود داشته باشد اولین چیزی که به شدت نیاز است محلی برای اقامت است حتی اگر این اقامت خیلی کوتاه مدت باشد.

اجاره ویلا در کجای ماسال بهتر است؟

برای اینکه از زیبایی‌های بکر ماسال بیشترین استفاده را برد باید پیش از هرچیز یک ویلای دنج و راحت در سرزمین ییلاقی ماسال برای خود پیدا کرد. حالا دیگر مثل گذشته نیست که روستا به روستا گشت تا بومیان، مکانی برای اقامت معرفی کنند و در نهایت به اتاقکی درب و داغان رسید.

در ماسال و در ارتفاعات کوه‌های تالش دهکده‌ای بنام اولسبلنگاه وجود دارد که یکی از دیدنی ترین مناطق ییلاقی در شمال غرب ماسال است. اولسبلنگاه در تالشی به معنای ارتفاعاتی است که درخت ممرز در آن می‌روید. این منطقه ییلاقی خوش آب و هوا با پوشش مرتعی، در ارتفاع 1489 متر از سطح دریا قرار دارد. دارای مراتع بسیاری است و خانه‌های آن چوبی هستند.

اجاره ویلا در مناطق بکر روستایی ماسال

با اجاره‌ی یک ویلای مناسب افراد می‌توانند این مناطق بکر روستایی را بگردند و خاطره خوشی از سفر داشته باشند. اجاره ویلا در ماسال در ارتفاعات ییلاقی و در میان جنگل‌های انبوه و امن روستایی برای همه مهیا شده است. این روزها دیگر همه چیز تغییر کرده است؛ افراد می‌توانند از هرجایی که هستند، به سایت املاک باشی سر بزنند تا با جستجو برای ماسال به ده‌ها مورد برای اجاره ویلا در ماسال برسند.

سایت املاک باشی حتی در زمان‌های اوج سفرها هم پیشنهادهایی برای اجاره ویلا در ماسال ارائه می‌دهد. این ویلاها همه امکانات اولیه زندگی را دارند و به اصطلاح مبله هستند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویلاهایی موجود در دل جنگل‌های شمال، ویلاهای ساحلی لب دریا و اقامتگاه‌های بومگردی می‌توانند به سایت املاک باشی به آدرس www.amlakbashi.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

املاک باشی

املاک باشی سایت اجاره روزانه ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله در تهران ، شمال ، اصفهان ، شیراز ، یزد ، مشهد و سایر شهر های توریستی ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سرگرمی و تفریح