اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804093810212280

ویژگی‌های مراکز معتبر خرید گوسفند زنده

کد: 139804093810212280

http://bit.ly/2LuGR8K

، تهران , (اخبار رسمی): مراکز فروش گوسفند به مراکزی گفته می‌شود که دام در آنها به شکل کاملا بهداشتی نگه داری می‌شود و دام به اصول اسلامی ذبح می‌شود، مراکز و دامداری‌های خرید گوسفند زنده در تهران چند سالی است که کار خود را آغاز کرده‌اند و به دلیل رعایت مسائل بهداشتی در این مراکز طرفداران زیادی هم پیدا کرده‌اند.

ویژگی های مراکز معتبر خرید گوسفند زنده
ویژگی‌های مراکز معتبر خرید گوسفند زنده

متاسفانه برخی سودجوبان در این صنعت بیکار ننشسته‌اند و اقدام به راه‌اندازی مراکزی تحت عنوان مراکز معتبر‌ کرده‌اند، به همین علت سعی بر آن شده است در این مطلب افراد با برخی ویژگی‌های مراکز معتبر آشنا شوند.

خدمات مراکز معتبر فروش گوسفند زنده

برخلاف دامداری‌های غیر معتبر، مراکز معتبر نگهداری دام و خرید گوسفند دارای امکانات ویژه‌ای هستند که بسیاری از افراد از آن‌ها اطلاع ندارند و به همین دلیل از آن استفاده نمی‌کنند.

  1. خدمات ویژه ذبح گوسفند برای عروسی: با استفاده از این خدمت، دیگر نیازی نیست که  افراد در گیر و دار مراسم عروسی و پذیرایی از مهمانان، نگران ذبح گوسفند باشند، تنها کافی است کارهای مرتبط با ذبح گوسفند را به مراکز معتبر بسپارند.
  2. خدمات ویژه جهت مراسم مختلف از جمله بازگشت از سفر حج و کربلا: بازگشت از سفر حج و کربلا هم مانند عروسی دردسر‌های خود را دارد و معمولا خرید و ذبح گوسفند افراد را به درد سر می‌اندازد، که باز هم افراد می‌توانند این امر را به مراکز معتبر بسپارند.
  3. ذبح گوسفند در مراسمات خاص: روز‌های خاصی مانند عید قربان یا ایام محرک روز‌های خاصی در فرهنگ ایرانی و اسلامی است که افراد زیادی در این روز‌ها اقدام به ذبح گوسفند می‌کنند، معمولا در این روز‌ها یافتن قصاب یا گوسفند بسیار مشکل است، به همین منظور استفاده از مراکز معتبر گزینه مناسبی است.

ویژگی دام مراکز معتبر فروش گوسفند زنده

  1. ارائه گوسفندان جوان و قبراق: به دلیل فروش زیاد در این مراکز معمولا گوسفندان پیر و خیلی بالغ در این مراکز موجود نیست و گوسفندان جوان و با گوشت سالم و خوشمزه در این مزاکر ارائه می‌شود.
  2. مصرف علوفه مناسب: غذا و تغذیه گوسفندان سالم است. حیوانات سالم از غذا و تغذیه سالم استفاده می‌کنند.
  3. چکاپ گوسفندان توسط دامپزشک وزارت بهداشت: به دلیل نگهداری تعداد زیادی دام در این مراکز معمولا مراکز توسط کارشناسان و پزشکان وزارت بهداشت نظارت می‌شوند تا گوسفندان سالم و فاقد بیماری به مشتریان ارائه شوند.

ایران شیپ لایو  یکی از این مراکز معتبر است و فعال در زمینه عرضه گوسفند زنده سالم است. تمام نژاد‌های گوسفندان مانند افشاری، مهربان، ماکویی، مغان و کردی به شرط آب نمک نخوردن و پلاک‌دار بودن در این مرکز عرضه می‌شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر یا خرید گوسفند زنده به سایت ایران شیپ لایو مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران شیپ لایو

مجموعه ایران شیپ لایو افتخار چند دهه خدمت رسانی به مشتریان عزیز در زمینه خرید گوسفند زنده در تهران را دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی