کد: 139804283867712542

هوش مصنوعی در الکامپ

کد: 139804283867712542

http://bit.ly/2SpjFu4

، (اخبار رسمی): لوکا امسال در نمایشگاه الکامپ مفتخر است تا با ارائه سامانه خود در زمینه هوش مصنوعی تحولی نوین در کسب و کارها را ارئه کند.

هوش مصنوعی در الکامپ
امسال در نمایشگاه الکامپ با هوش مصنوعی در کسب و کار آشمنا شوید.

این سرویس هوش مصنوعی لوکا قرار است تا با بررسی وضعیت مشتریان زیرساخت‌های لازم برای فروش را به صاحبان کسب‌وکار ارائه کند. به طوری که در نهایت بتوان به فروش دست پیدا کرد

هر کسب و کاری دنبال افزایش تعداد مشتریان خود برای فروش بهتر است. اما مشتریان بالفعل هر کسب و کاری در کجا قرار دارند و چگونه باید با مشتریان واقعی تعامل کرد؟

لوکا امسال در نمایشگاه الکامپ سرویس جدید هوش مصنوعی خود را رونمایی می‌کند. این سرویس در چهار حوزه به تحلیل داده می‌پردازد:

  1. گیت بازرسی
  2. ارائه لیست مشتریان بالفعل (برندینگ)
  3. ارائه راهکارهای لازم فروش (فروش)
  4. مشاوره حقیقی در زمینه ارتباط با مشتریان (مشاوره)

گیت بازرسی

این سرویس هوش مصنوعی لوکا قرار است تا قبل از ایجاد خدمت یا تولید محصول مام تست واقعی را در عمل اجرا کند و با بررسی پروفایل مشتریان نیازسنجی واقعی مشتریان در ارتباط با کسب و کار مربوطه را ارائه کند.

برندینگ

این سرویس هوش مصنوعی لوکا قرار است تا در بازه زمانی مشخصی افرادی را پیدا کند که دقیقا به محصول یا خدمت شما نیاز دارد. سپس، بعد از ارائه داده از مشتریان بالفعل به شما کمک می‌کند تا بررسی علایق او، بازاریابی محتوایی هدفمندی را دنبال کند و در نهایت قرار است که محتوا توسط ماشین هوش مصنوعی بررای مخاطب تولید شود.

فروش

این سرویس هوش مصنوعی لوکا قرار است تا با بررسی وضعیت مشتریان زیرساخت‌های لازم برای فروش را به صاحبان کسب و کار ارائه کند. به طوری که در نهایت بتوان به فروش دست پیدا کرد. همچنین قرار است تا اعمال برخی الگوریتم‌های ریاضی برخواسته از علومی مانند روانشناسی، آمار، بازاریابی، و ... بتوان به فروش دلخواه دست پیدا کرد.

مشاوره

این سرویس هوش مصنوعی لوکا قرار است تا بررسی وضعیت مشتریان به صاحبان کسب و کار کمک نماید تا به ارائه سرویسی بپردازند که دقیقا در تطابق حداکثری با روحیه مشتریان قبلی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه مهندسی لوکا

ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ