کد: 139804293868512543

استخدام برنامه نویس اندروید با شرایط امریه سربازی

کد: 139804293868512543

http://bit.ly/2SsJ7ik

، تهران , (اخبار رسمی): افرادی که به عنوان برنامه نویس اندروید می‌خواهند خدمت سربازی خود را در یک شرکت دانش بنیان بگذرانند و به دنبال کار در به روزترین صنعت‌های جهان و یک تیم حرفه‌ای هستند، می‌توانند رزومه خود را از طریق «جذب شو» ارسال کنند.

استخدام برنامه نویس اندروید با شرایط امریه سربازی
استخدام برنامه نویس اندروید با شرایط امریه سربازی

نارین ایده پاسارگاد، یکی از شرکت‌های عضو «جذب شو» یک فرصت شغلی برنامه نویس اندروید استخدام می‌کند. سخت کوشی، خلاقیت، پویایی و کار تیمی، چهار اصلی است که شرکت نارین گیمز تیم خود را بر پایه آنها بنا کرده است.

توانمندی‌های عمومی و اختصاصی مورد نیاز برای این شرکت شامل تسلط کامل به Android Studio، آشنا به برنامه‌نویسی Java- Android، تسلط به مفاهیم RESTful، آشنایی با مفاهیم، Material Design، آشنایی با Push Notification، تسلط به Background Programming، آشنایی با مفاهیم OOP، آشنایی کامل با API های گوگل، آشنایی با Design Pattern، دارای روحیه کار تیمی، دانش برنامه نویسی خوب و دارای روحیه خلاق و ایده پرداز است.

توانایی هایی که برای جذب برنامه نویس اندروید مزیت هستند نیز شاملتجربه کاری در تولید بازی‌های اندروید، آشنایی با مفاهیم به‌روز رابط کاربری و تجربه کاربری، UI و UX، آشنایی با Library های پر کاربرد اندروید مانند Retrofit, Gson، آشنایی با Git، آشنایی با Unity Engine و داشتن مهارت‌های Soft Skills، مانند کار گروهی، گزارش‌دهی، تعهد به پروژه و زمان‌بندی و کیفیت است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال رزومه می‌توانند به سایت جذب شو مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جذب شو

سایت استخدامی جذب شو یکی از بزرگ ترین وب سایت های استخدامی و کاریابی ایران و اولین سایت استخدامی کشور با امکاناتی متفاوت است که ابزارهای تجاری متنوع و خلاقانه ای را در حوزه کاریابی و جذب و استخدام در اختیار سازمان ها و شرکت ها و کارجویان و متخصصین جویای کار و یا ارتقا شغلی قرار میدهد . جذب شو در بدو ورود به واسطه داشتن تکنولوژی ها و ابزارهای مدرن در حوزه جذب و استخدام و کاریابی ، موفق شده است نظر بسیاری از شرکت ها و سازمان ها و متخصصین را به سمت خود جلب کند . جذب شو در سال 1396 با هدف ارائه خدمات آنلاین کاریابی و استخدام جهت ایجاد بستر ارتباطی هوشمندانه میان کارجویان و کارفرمایان راه اندازی شد. در پیاده سازی سایت استخدامی جذب شو از مشاوره ها و دیدگاه های مدیران و نخبگان منابع انسانی شرکت ها و سازمان های بزرگ ایران بهره گرفته شده است تا بومی ترین فرآیند جذب و استخدام در قالب یک سایت استخدام و کاریابی آنلاین در کشور پیاده سازی شود.

منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام