اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805093904712430

همایش ملی بازاریابی در عصر دیجیتال

فرصتی مناسب برای همگام‌شدن با تغییرات دنیای بازاریابی

کد: 139805093904712430

http://bit.ly/2YHOfjX

، (اخبار رسمی): با پیشروی انقلاب صنعتی چهارم و ورود به عصر دیجیتال، همه حوزه‌های اجرایی، علمی و فناوری تحت‌تاثیر این تحولات عظیم قرار‌گرفته‌اند.حوزه بازاریابی نیز از این امر مستثنی نیست. شدت تحولات در حوزه بازاریابی به‌قدری است که نیاز است مدیران و کارشناسان حوزه بازاریابی، توجه به‌هنگامی به این تحولات داشته باشند.

فرصتی مناسب برای همگام‌شدن با تغییرات دنیای بازاریابی
فرصتی مناسب برای همگام‌شدن با تغییرات دنیای بازاریابی

به همین منظور، «موسسه توسعه مدیریت و فن معنا» پس از برگزاری موفق پنج همایش ملی و بین‌المللی و ده‌ها دوره، کارگاه و سمینار تخصصی کوتاه‌مدت و بلندمدت برای آشناسازی و به‌روزرسانی دانش فعالان اقتصادی و مدیران ارشد سازمان‌ها در حوزه‌های مختلف مدیریت حرفه‌ای، اقدام به برپایی «همایش ملی بازاریابی در عصـر دیجیتال» کرده است. این همایش در تاریخ پنج‌شنبه 17 مردادماه 98 با همکاری و در محل دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهدشد.

تلاش «همایش ملی بازاریابی در عصر دیجیتال» ارائه اطلاعات نسبتا جامعی درباره تحولات حوزه بازاریابی، مسائل جدید پیش رو و تجربه‌های ارزنده شرکت‌های موفق ایرانی و بین‌المللی براساس محورهای زیر است:

  • آغاز منحنی دوم بازاریابی: آیا مفاهیم و ابزارهای سنتی منسوخ می‌شوند؟
  • آیا آنچه از انقلاب دیجیتال دیده‎ایم تنها نوک کوه یخ است؟
  • ابزارهای بازاریابی در عصر دیجیتال کدامند؟
  • فناوری‌های دیجیتال: چه بر سر مشاغل بازاریابی خواهد آمد؟
  • ظهور حوزه‌های نوین در بازاریابی: نورومارکتینگ، اقتصاد رفتاری
  • آتش‌بس میان بازاریابی و فروش در عصر دیجیتال: آیا ممکن است؟
  • از انقلاب دیجیتالی نترسیم: شناخت فرصت‌های بازاری در عصر دیجیتال
  • آینده بازاریابی ایران و جهان: به کجا می‌رویم؟

به همراه پنل: صحنه رویارویی بازاریابی سنتی و دیجیتال، با حضور نمایندگان برجسته هر دو طیف در این همایش، سخنرانان برجسته علمی و اجرایی از جمله دکتر فرشاد فاطمی اردستانی (استادیار دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف)، دکتر جواد حکیم‌زاده (عضو هیئت علمی سازمان مدیریت صنعتی)، دکتر حمیدرضا جعفری (مشاور کسب‌و‌کار و بازاریابی در صنایع سلامت)، دکتر مرتضی بهنام (عضو هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران)، دکتر بهداد ناموریکتا (مدرس و مشاور ارتباطات، بازاریابی و برندسازی)، دکتر نوید ملایی (مشاور مدیریت و مدرس دوره‌های مدیریت بازاریابی، تبلیغات و برند) و مهندس ایمان رحمتی‌زاده (Senior Manager at Quantcast) و نمایندگان بخش بازاریابی تعدادی از برندهای معتبر سخنرانی و بیان تجربه خواهند داشت. شرکت در این همایش برای مدیران عامل، مدیران بازاریابی، فعالان، مشاوران و مدرسان این حوزه بیشترین دستاورد را خواهد داشت و فرصتی عالی برای حضور و دیده شدن شرکت‌های برتر حوزه بازاریابی به عنوان اسپانسر فراهم شده است.

همچنین نمایشگاه‌های جانبی محدود در نظر گرفته شده در حاشیه همایش، علاوه بر امکان دیده شدن، امکان ارتباط‌گیری، معرفی خدمات و مذاکرات ضروری را با مشتریان احتمالی از میان تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران بازاریابی شرکت‌های مختلف فراهم آورده است. 

علاقه‌مندان به شرکت در این همایش، جهت دریافت اطلاعات بیشتر، آگاهی از شرایط ثبت‌نام و شرایط حمایت و مشارکت در همایش و حضور در بخش نمایشگاهی می‌توانند به صفحه همایش به ادرس imtd.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه معنا

ترجمان ماموریت معنا در دنیای کسب و کار، توسعه و توانمندسازی سازمان‌ها است، سازمان‌هایی که به زندگی بهتر کمک می‌کنند. ما در معنا بر این باوریم که کسب و کارهای ایرانی باید توانمند، تاثیرگذار و رقابت‌پذیر باشند، آن هم در حضور رقبای جهانی.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش