اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805143924112755

برگزاری اولین نمایشگاه بازاریابی، تبلیغات و مدیریت کسب و کار در اصفهان

کانون آگهی و تبلیغات منجی نیز در نمایشگاه حضور خواهد داشت

کد: 139805143924112755

http://bit.ly/31g4Kpl

، اصفهان , (اخبار رسمی): کانون آگهی و تبلیغات منجی، مجموعه‌ای فعال در حوزه تبلیغات بوده که با خدماتی مانند طراحی گرافیک، بسته بندی و طراحی چاپ، تولید کارت‌های شناسایی و پرسنلی و همچنین اقلام تشریفاتی مانند اتیکت، پرچم، لوح‌های تقدیر، بج‌های سینه و غیره اقدام به ارائه خدمات به مشتریان خود می‌کند.

کانون آگهی تبلغات منجی نیز در نمایشگاه حضور خواهد داشت
کانون آگهی و تبلیغات منجی نیز در نمایشگاه حضور خواهد داشت

مدیرعامل این مجموعه در گفت‌وگو با خبرنگار واحد خبر دبیرخانه نمایشگاه، اظهار کرد: «علاوه بر خدمات دیگر کانون آگهی تبلیغات منجی، این مجموعه با دارابودن دستگاه چاپ سابلیمیشن برای چاپ بر روی انواع تیشرت، لیوان و پرچم، در این زمینه نیز امکان ارائه خدمات به مشتریان را دارد.»

عبدالله علی رمایی افزود: «مخاطبان اصلی این مجموعه به صورت عمده شامل سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و به طور کل تمامی کسب و کارها هستند.»

وی خاطرنشان کرد: «این مجموعه می‌تواند با ارائه خدمات خود به مشتریان، ضمن به روز رسانی محیط کسب و کارها و تکمیل بخش‌های اداری، کسب و کار مربوطه را به سازمانی رسمی‌تر، منظم‌تر و رعایت کننده اصول تشریفات تبدیل کند تا سازمان مربوطه با اعتبار بیشتری در جامعه کسب و کار شناخته شود و با اقتدار بیشتری فعالیت کند.»

به گزارش واحد خبر نمایشگاه، کانون آگهی و تبلیغات منجی که در جمع شرکت‌کنندگان نمایشگاه بازاریابی،‌ تبلیغات و مدیریت کسب و کار حضور دارد، از 16 تا 19 مردادماه سال جاری از ساعت 10 تا 18 در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان، در خدمت بازدیدکنندگان نمایشگاه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون آگهی و تبلیغات منجی

منجی گرافیک ، مـرکز تخصصی طــــراحـی و چاپ کارت ویزیت، تراکت، سربرگ و پاکت (ست اداری)، بروشور، پوستر، کاتالوگ، فولــــدر، فاکتور، لیبل و … می باشد. این مجموعه یکی از کاملترین مجموعه های چاپ را از نظر جنس، سایز و تنوع فراهم نموده است. آتلیـــــه طراحی منجی ارائه دهنده طرح های زیبا و مبتکرانه می باشد. مشتریان گرامی می توانند هم بصورت حضوری و هم بصورت آنــلاین (جهت سهولت در سفارش) سفارشات طراحی و چاپ خود را ثبت و دریافت نمایند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]