اطلاعات تماس
  • 026***** - 091226*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805273963411176

نکات مهم اخذ ویزاهای پر درخواست از زبان محمدکاظم بشکار موسس ویزالند

کد: 139805273963411176

http://bit.ly/31MdHH2

، کرج , (اخبار رسمی): پیش از این، محمدکاظم بشکار، موسس گروه مسافرتی ویزالند، در رابطه با سودجویی‌های اخذ ویزا اطلاعاتی به متقاضیان ارائه کرده بود. ایشان در مصاحبه جدید خود، ناگفته‌هایی را در رابطه با اخذ ویزا مطرح کرده است که ممکن است نمونه آن را در جایی پیدا نکنید!

نکات مهم اخذ ویزا های پر درخواست از زبان محمدکاظم بشکار موسس ویزالند
محمد کاظم بشکار مدیر عامل نهال گشت ایرانیان
نکات مهم اخذ ویزا های پر درخواست از زبان محمدکاظم بشکار موسس ویزالند
محمد کاظم بشکار مدیر عامل نهال گشت ایرانیان

محمد کاظم بشکار رئیس هیئت مدیره و موسس گروه مسافرتی ویزالند با اشاره به افزایش درخواست ویزای کانادا و ویزای کشورهای حوزه شینگن گفت: قبلا در مورد سودجویی‌های اخذ ویزا و روش‌های سودجویان به دفعات صحبت کرده‌ایم! متاسفانه تعداد سودجویان و روش‌های سودجویی کاهش نیافته است اما توانسته‌ایم متقاضیان اخذ ویزا را آگاه کنیم تا برای گرفتن ویزای یک کشور، به اندازه خرید یک آپارتمان هزینه پرداخت نکنند!

وی افزود: ما می‌خواهیم اطلاعات کاملی در مورد اخذ ویزای کانادا و شینگن به شما اعلام کنیم تا وقت و هزینه خود را بیهوده هدر ندهید. ممکن است که نمونه این اطلاعات را در جایی پیدا نکنید و این نکات، شرایط اخذ ویزا را قطعا برای شما بهتر می‌کند.

محمد کاظم بشکار در جواب به این سوال که چرا درخواست ویزای اکثر متقاضیان ایرانی ریجکت می‌شود؟ گفت: حدودا در یک ماه، 30،000 درخواست ویزای کانادا از سوی ایرانیان به سفارت کانادا ارسال می‌شود. با توجه به اینکه کشور کانادا در ایران سفارتخانه ندارد و توانایی استعلام مدارک ارائه شده از سوی متقاضی را ندارد، به تمامی مدارکی که شما ارائه می‌کنید شک دارد! تنها مدرکی که سفارت کانادا توانایی استعلام آن را دارد، تاریخچه سفری متقاضی می‌باشد. تاریخچه سفری و ویزاهای دریافت شده مسافران از کنسولگری کشور مقصد استعلام می‌شود و اگر شما ویزای دروغین ارائه کرده باشید، تا 5 سال از اخذ هر یک انواع ویزای کانادا محروم خواهید شد.

وی در توضیح به این سوال که چرا اکثر مواقع متقاضیان با بند مشخص نبودن هدف سفر ریجکت می‌شوند، افزود: این همان شکی است که گفتم! در صورتی که تاریخچه سفری شما استعلام شود و صحت و سقم مدارک ارائه شده برای افسران ویزا مشخص شود اما همچنان شک داشته باشند، با بند مشخص نبودن هدف سفر شما درخواست ویزای شما را ریجکت می‌کنند. به هیچ عنوان بدون داشتن سفر اروپایی و ویزای شینگن برای گرفتن ویزای کانادا اقدام نکنید. توجه داشته باشید که حجم سفرهای خارجی مهم است. به طور مثال اگر شما 2 ویزای شینگن داشته باشید اما به کشورهای آسیایی سفر نداشته باشید، 100درصد درخواست شما رد می‌شود.

محمدکاظم بشکار در جواب این سوال که بزرگترین چالش متقاضیان اخذ ویزای کانادا، تقویت تاریخچه سفری است. با توجه به سخت‌گیری‌های موجود در زمینه اخذ ویزای شینگن چه راه حلی ارائه می‌کنید؟ گفت: متقاضیان اخذ ویزای شینگن قبل از هرچیز باید شرایط اخذ ویزای کشور مقصد را بررسی کنند. به طور مثال برای دریافت ویزای فرانسه، بلژیک و هلند حتما باید در تاریخچه سفری خود حداقل یک یا دو ویزای شینگن داشته باشید. یا برای اخذ ویزا از کشورهای حوزه اسکاندیناوی حتما باید دعوتنامه ارائه کنید. دلیل آن هم این است که این کشورها دارای شرایط پناهندگی هستند. در صورتی که نتوانید افسران ویزا را متقاعد کنید که پس از اتمام تاریخ سفر به کشور محل اقامت خود برمی‌گردید، موفق به اخذ ویزا نخواهید شد. بهترین راه تقویت تاریخچه سفری برای متقاضیان، اقدام به اخذ ویزای شینگن از طریق تورهای گروهی است. در تورهای گروهی ویزا به صورت گروهی اقدام می‌شود و پیشینه آژانس برگزار کننده تور در اخذ ویزای شما موثر خواهد بود. همچنین شما در تورهای گروهی 20درصد بیشتر برای اخذ ویزا شانس دارید. حتی اگر تمایل به حضور در تورهای گروهی ندارید، بهتر است از کشورهایی که امکان پناهندگی ندارند و شرایط آسان‌تری برای اخذ ویزا وضع کرده‌اند، اقدام کنید. در هر برهه‌ای از زمان یک یا چند کشور این شرایط دارند که در حال حاضر فقط کشور ایتالیا این شرایط را داراست.

موسس ویزالند صحبت‌های خود را به این شکل به اتمام رساند: هر کارگزار و یا آژانس هواپیمایی که برای شما اقدام به اخذ ویزا می‌کند، باید شرایط کامل ویزای کشور مقصد را برای شما شرح دهد. یکی از دلایل بالا رفتن آمار ریجکت ویزا برای متقاضیان ایرانی، بی اطلاعی آژانس‌های هواپیمایی و متقاضیان از شرایط اخذ ویزاست. از دلایل دیگر می‌توانیم به شرایط سیاسی و اقتصادی کشورمان و همچنین روابط این با آن کشور اشاره کنیم. گرچه توانایی تغییر این شرایط را نداریم اما می‌توانیم با اطلاع دقیق از شرایط اخذ ویزای کشور مقصد، تمامی راه‌های منجر به ریجکتی را ببندیم!

علاقه‌مندان برای استفاده از خدمات ویزای ویزالند می‌توانند با شماره 02633143000 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویزالند

گروه مسافرتی ویزالند، با هدف بهبود و تسریع در ارائه خدمات اخذ ویزا با مدیریت محمد کاظم بشکار تاسیس شد. رسالت گروه مسافرتی ویزالند "صداقت در ارائه اطلاعات و خدمات" می‌باشد. لازم به ذکر است که ویزالند زیر برند هلدینگ نهال گشت ایرانیان بوده و جهت رفاه حال باشگاه مشتریان 45،000 نفری تاسیس شده است.

اطلاعات تماس
  • 026***** - 091226*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی