اطلاعات تماس
  • 091392*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805273963712887

برگزاری بزرگترین نمایشگاه هتل، رستوران و کافه در اصفهان

قهوه ایلیا در میان شرکت‌کنندگان نمایشگاه هتل، رستوران و کافه

کد: 139805273963712887

http://bit.ly/31R3OYR

، اصفهان , (اخبار رسمی): قهوه ایلیا مجموعه‌ای فعال در حوزه صنعت قهوه و دارای یکی از اولین وبسایت‌های تخصصی در این حوزه با رویکرد ارتقای دانش قهوه است. مجموعه قهوه ایلیا با 10 سال تجربه در این حوزه با ارائه طرح کارآمد جامع کسب وکاری برای تولیدکنندگان این صنعت به مشتریان خدمت ارائه می‌کند.

مجموعه قهوه ایلیا در میان شرکت کنندگان نمایشگاه حضور داشت.
قهوه ایلیا در میان شرکت‌کنندگان نمایشگاه هتل، رستوران و کافه

به گزارش واحد خبر دبیرخانه نمایشگاه هتل، رستوران و کافه، مجموعه قهوه ایلیا در نمایشگاه هتل، رستوران و کافه اصفهان حضور دارد.

مدیر عامل این مجموعه در گفتکو با خبرنگار واحد خبر دبیرخانه نمایشگاه اظهار کرد: شرکت ما تولیدکننده رسترهای صنعتی قهوه برای اولین بار در ایران است که با یک سوم قیمت جهانی عرضه می‌شود و همینطور تولید آسیاب‌های صنعتی قهوه و سیلوهای نگهداری آن از دیگر تولیدات این مجموعه محسوب می‌شود. این مجموعه با راه‌اندازی بزرگترین فروشگاه اینترنتی قهوه تمام تولیدات خود را به فروش می‌رساند.

وی افزود: هدف ما از شرکت در نمایشگاه هتل، رستوران و کافه، اطلاع رسانی و معرفی بهتر برند قهوه ایلیا بین مشتریان و فرهنگ‌سازی قهوه در بین مردم و در نهایت کسب مشتریان جدید بود که با فروش محصولات و خدمات سعی در جلب رضایت آن‌ها را داشتیم. این مجموعه با هدف گرفتن فضاهای خالی بازار، بازار هدف خود را در دست گرفته است.

به گزارش واحد خبر نمایشگاه، مجموعه قهوه ایلیا در جمع شرکت‌کنندگان نمایشگاه هتل، رستوران و کافه حضور داشت و از 23 تا 26 مرداد ماه سال جاری از ساعت 16 تا 22 در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان در خدمت بازدیدکنندگان نمایشگاه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

قهوه ایلیا

قهوه ایلیا بزرگترین فروشگاه اینترنتی و مرجع تخصصی صنعت قهوه در کشور است که پس از سه سال فعالیت توانسته است برای اولین بار در کشور، انواع قهوه تازه و فرآوری شده را به صورت آنلاین و سریع در اختیار همکاران و عموم علاقه مندان به قهوه قرار دهد. قهوه ایلیا از سه بخش ، فروشگاه اینترنتی، مجله اینترنتی تخصصی و تخصصی ترین گروه صنعتی و تولیدی تشکیل شده است فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا شامل گستره ای از کالاهای مرتبط با صنعت قهوه از جمله : انواع دانه قهوه فرآوری شده توسط قهوه ایلیا، انواع قهوه برند ، انواع اسپرسوساز، قهوه ساز، قهوه ساز های نسل سوم ، لوازم باریستا، تجهیزات آشپزخانه و آسیاب قهوه و... تشکیل شده است. مجله اینترنتی تخصصی قهوه با هدف بالا بردن سطح آگاهی تمامی علاقه مندان به صنعت قهوه، از جمله باریستا ها، متصدیان کافه و سایر علاقه مندان به قهوه ایجاد شده است. قهوه ایلیا توانسته است با تجربه‌ی 8 ساله فعالیت در صنعت قهوه بزرگترین گروه صنعتی و تولیدی در زمینه قهوه را راه اندازی کند که از دست آورد های این گروه ساخت اولین رستر هوای گرم کشور و همچنین ساخت اولین و قوی ترین آسیاب فروشگاهی قهوه به صورت دانش بنیان است.

اطلاعات تماس
  • 091392*****
[نمایش اطلاعات]