اطلاعات تماس
  • 031322*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805273967612904

برگزاری بزرگترین نمایشگاه هتل، رستوران و کافه در اصفهان

حضور شرکت توسعه تجارت صبا مهر ایرانیان در نمایشگاه هتل، رستوران و کافه

کد: 139805273967612904

http://bit.ly/31OGtqM

، (اخبار رسمی): شرکت صبا مهر کارگزار بانک پارسیان مجموعه‌ای فعال در حوزه خدمات باشگاه‌های وفاداری است که با 12 سال تجربه در این حوزه به مشتریان خدمت ارائه می‌کند.

شرکت توسعه تجارت صبا مهر ایرانیان در میان شرکت کنندگان نمایشگاه حضور داشت.
حضور شرکت توسعه تجارت صبا مهر ایرانیان در نمایشگاه هتل، رستوران و کافه

به گزارش واحد خبر دبیرخانه نمایشگاه هتل، رستوران و کافه، مدیر عامل شرکت صبا مهر کارگزار بانک پارسیان در گفتکو با خبرنگار واحد خبر دبیرخانه نمایشگاه اظهار کرد: «شرکت ما با 1700 هتل داخل کشور و همچنین با کلیه پروازهای داخلی و خارجی قرارداد دارد. مشتریان می‌توانند با عضویت در سامانه صبا مهر از کلیه تخفیفات ما از قبیل تخفیفات فست فودها، رستوران‌ها، مجموعه‌های فرهنگی، تفریحی و ... بدون محدودیت و به صورت کاملا الکترونیکی بهره مند شوند.»

وی افزود: «هدف ما از شرکت در نمایشگاه هتل، رستوران و کافه، اطلاع رسانی و معرفی بهتر خدمات بین مشتریان و در نهایت کسب مشتریان جدید بود که با فروش محصولات و خدمات سعی در جلب رضایت آن‌ها را داشتیم.»

به گزارش واحد خبر نمایشگاه، شرکت صبا مهر در جمع شرکت کنندگان نمایشگاه هتل، رستوران و کافه حضور داشت و از 23 تا 26 مرداد ماه سال جاری از ساعت 16 تا 22 در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان در خدمت بازدیدکنندگان نمایشگاه بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 031322*****
[نمایش اطلاعات]