اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805283968810078

رونمایی از فروشگاه اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی صنعت عمران و ساختمان

کد: 139805283968810078

http://bit.ly/31XRANS

، تهران , (اخبار رسمی): از اولین وب سایت فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی صنعت عمران و ساختمان رونمایی شد.

رونمایی از فروشگاه اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی صنعت عمران و ساختمان
آزمان - فروشگاه اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی صنعت عمران و ساختمان

با هدف فروش آنلاین تجهیزات آزمایشگاهی صنعت عمران و ساختمان و بهبود کیفیت خدمات آزمایشگاهی در کشور، از سایت آزمان به آدرس  Azmanco.com در تاریخ 26 مرداد ماه 1398 رونمایی شد.
به گزارش آزمان، سایت Azmanco.com که یک سایت فروش آنلاین تجهیزات آزمایشگاهی صنعت عمران و ساختمان است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد فروش آنلاین تجهیزات آزمایشگاهی صنعت عمران و ساختمان و بهبود کیفیت خدمات آزمایشگاهی در کشور را تسهیل کند.

دستگاه و تجهیزات موجود در آزمان را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد.

  • تجهیزات مربوط به آزمایش های سنگدانه
  • تجهیزات مربوط به آزمایش های سیمان
  • تجهیزات آزمایشگاه بتن
  • تجهیزات آزمایشگاه مکانیک خاک

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت آزمان به آدرس Azmanco.com مراجعه کنند.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آزمان

خرید اینترنتی در جهان روز به روز به صرفه تر و مناسب تر از گذشته شده و اجازه مقایسه قیمت ، کیفیت و خدمات کالا را به مصرف‌کنندگان می‌دهد. بدین ترتیب رضایت مشتریان بیش از پیش شده و اغلب ترجیح می‌دهند خرید خود را از اینترنت انجام دهند. در خیلی از موارد حتی خریداران کالای خود را در فروشگاه‌ها انتخاب و سپس آن را از اینترنت خریداری می‌کنند زیرا به دلیل حذف حلقه های توزیع و فروش به صرفه تر خواهد بود. امروزه تولید کنندگان نیز به همین دلایل محصولات خود را به صورت فروشگاه های مجازی عرضه می کنند. آزمان به عنوان تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی صنعت عمران و ساختمان با کادری مجرب و متخصص جهت تولید و عرضه مستقیم، اقدام به راه اندازی این وب سایت نموده تا کاربران بتوانند فارغ از محدودیت زمانی و مکانی تجهیزات مد نظر خود را مشاهده و مقایسه کرده و سفارش خود را ثبت کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]